Allegro Gadane to nowy serwis społecznościowy dla kupujących i sprzedawców

Allegro Gadane to nowy serwis społecznościowy dla kupujących i sprzedawców
Źródło zdjęć: © WP.PL | Jan Domański

23.01.2020 10:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Największa platforma e-commerce w naszym kraju stworzyła specjalnie dla swoich użytkowników serwis społecznościowy. Allegro Gadane to może nie dosłownie klasyczne forum, ale najbliższej mu właśnie do takiej formy.

Na Allegro możemy korzystać z opinii kupujących o danych towarach - w końcu od pewnego czasu nie tylko oceniamy sprzedawców, ale i w wielu przypadkach możemy to zrobić z zakupionymi produktami. Poczytamy też artykuły ekspercie na najróżniejsze tematy, które mogą nam pomóc w wyborze chociażby sprzętu komputerowego, albo AGD i wielu więcej produktów.

Allegro to coś więcej niż ascetyczne miejsce wyłącznie do kupowania i sprzedaży. Decydenci platformy e-commerce wiedzą o tym i wprowadzają kolejne rozwiązanie. To portal społecznościowy Allegro Gadane, którym firma chwali się w ostatnim komunikacie.

Allegro Gadane - podziel się opinią jako sprzedawca i klient

Jak powiedział Jakub Kłoczewiak, który jest dyrektorem ds. relacji z klientami w Allegro - "Allegro tworzy 18 - milionową społeczność kupujących i sprzedających, którzy lubią i chcą ze sobą rozmawiać, pytać o opinie innych czy dzielić się wiedzą oraz doświadczeniami związanymi z naszą platformą. Dlatego postanowiliśmy stworzyć dla nich specjalną przestrzeń, w której będą mogli wchodzić ze sobą w interakcje, dyskutować i udzielać informacji na temat przyszłych funkcjonalności i usług serwisu."

Obraz
© Allegro

Opis Jakuba Kłoczewiaka bardzo dobrze oddaje to, co oferuje znajdujący się pod adresem spolecznosc.allegro.pl portal Allegro Gadane. Wszystkie treści z portalu są dostępne także dla niezarejestrowanych użytkowników. A jeśli chcemy stać się jedną z osób związanych z portalem, to nie trzeba zakładać zupełnie nowego konta. Podobnie jak sprawę rozwiązano z Allegro Lokalnie, tak też tutaj wystarczy powiązanie ze swoim głównym kontem Allegro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)