Premiera Pakietu Corel Digital Studio 2010

Premiera Pakietu Corel Digital Studio 2010

Premiera Pakietu Corel Digital Studio 2010
10.09.2009 15:40, aktualizacja: 10.09.2009 15:52

Corel przedstawił najnowszy program do obróbki fotografii i materiałów wideo - Corel Digital Studio 2010. Oprogramowanie umożliwia w prosty i szybki sposób może dzielenie się zdjęciami i klipami wideo w jednym narzędziu.

Współczesne rodziny każdego roku robią setki zdjęć i nagrywają setki filmów wideo, a różne badania pokazują, że mniej niż połowa z nich dokonuje edycji tych zdjęć, a jeszcze mniej –. edycji nagranych materiałów wideo. Dlatego właśnie zapisane w cyfrowym formacie rodzinne wspomnienia są przechowywane na domowych komputerach, jednak nikt ich nie ogląda i nikomu nie są udostępniane. Dlaczego? Dlatego, że większość ludzi nie myśli o komputerowej edycji zdjęć i filmów jako o czynności prostej i ciekawej. A taki właśnie jest pakiet Corel Digital Studio 2010 – w jednym programie dokonamy edycji zdjęć i filmów, nagramy je na płytę DVD i odtworzymy na komputerze, a to wszystko w kompletnym, łatwym, atrakcyjnym i ciekawym narzędziu.

Obraz
© (fot. Corel)

Bez względu na to czy chcecie jednym kliknięciem dokonać szybkiej korekty fotografii czy filmów, stworzyć album, pokazy zdjęć, dodać muzykę do rodzinnych klipów wideo czy też nagrywać je na DVD w rozdzielczości HD, we wszystkich narzędziach tego programu znajdziecie ten sam interfejs i sposób obsługi.

Program Corel Digital Studio 201. zaprojektowano tak, aby wykorzystać zaawansowane funkcje systemu Windows 7, w tym praktycznego systemu Windows Touch. Produkt stanowi także świetną, kreatywną platformę dla użytkowników systemów Windows XP i Windows Vista.
*Cena i dostępność * Corel Digital Studio 201. jest obecnie dostępny w wersji angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej, holenderskiej, hiszpańskiej oraz chińskiej, w formacie ESD (electronic software download) w cenie 69 euro z vatem (sugerowana cena detaliczna). Od połowy września br. Corel Digital Studio 2010 będzie można nabyć w sklepach na całym świecie. Wersja testowa (30 dni) dostępna jest na stonie www.corel.com
Poszczególne składniki pakietu Corel Digital Studio 2010. do obróbki zarówno zdjęć jak i materiałów wideo, można zakupić oddzielnie. Corel® PaintShop PhotoTM Express 2010 dostępny jest od 29 euro z vatem a Corel® VideoStudio® Express 2010 – za 39 euro z vatem.
*Usługa wydruku online dostępna od połowy września w USA, Kanadzie, Wlk. Brytanii, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii i Holandii. W późniejszym terminie usługa udostępniona zostanie również w kolejnych krajach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)