Dwa nowe tunery DVB‑T Tracer

Dwa nowe tunery DVB-T Tracer
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

24.05.2012 12:32, aktual.: 25.05.2012 11:30

Oba modele gwarantują pełne wsparcie dla wprowadzanego w Polsce nowego standardu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T)

Tunery Tracer to w pełni autonomiczne urządzenia, nie wymagające do pracy komputera i umożliwiające bezproblemowe dekodowanie cyfrowego sygnału telewizyjnego nadawanego w standardzie MPEG-4. Pierwszy z nich, TRT-20, wyposażony jest w złącza HDMI oraz Euro SCART, co pozwala na współpracę zarówno ze starszymi jak i z najnowszymi typami odbiorników telewizyjnych, monitorów czy projektorów. Na obudowie urządzenia znajdziemy również port USB, umożliwiający podłączenie zewnętrznych pamięci masowych (dysk twardy, pendrive). Dzięki temu użytkownik może nagrywać wybrane programy telewizyjne (rozbudowane opcje PVR) lub korzystać z funkcji odtwarzacza multimedialnego - oglądać filmy i zdjęcia oraz słuchać muzyki zapisanej na pamięci USB w najpopularniejszych formatach plików multimedialnych.

Tuner Tracer TRT-1. przeznaczony jest przede wszystkim do współpracy ze starszymi typami telewizorów wyposażonych w złącze Euro SCART. Urządzenie wyróżnia się kompaktowymi gabarytami. TRT-10 jest również wyposażony w port USB dla zewnętrznych pamięci masowych z obsługą najpopularniejszych formatów plików mulitmedialnych.

Kolejną zaletą tunerów TRT-1. i TRT-20 jest menu OSD w polskiej wersji językowej, obsługiwane za pomocą dołączonych pilotów. Oba produkty Tracera zapewniają również obsługę cyfrowego teletekstu, w tym elektronicznego przewodnika po programach (EPG). Dodatkowo wbudowany port USB umożliwia prostą i szybką aktualizację oprogramowania tunerów.

Gwarancja: 2 lata Cena: TRT-1. - 129 zł, TRT-20 - 139 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)