Polski debiut biografii Steve'a Jobsa i debata na żywo

Polski debiut biografii Steve'a Jobsa i debata na żywo

Polski debiut biografii Steve'a Jobsa i debata na żywo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.11.2011 12:27, aktualizacja: 16.11.2011 13:18

17 listopada br. na polskim rynku pojawi się autoryzowana biografia Steve’a Jobsa. Ten światowy bestseller zadebiutuje nakładem Insignis Media równocześnie w wersji drukowanej oraz audio. Książka autorstwa Waltera Isaacsona czytana przez Jarosława Łukomskiego to najważniejsza produkcja audio serwisu audioteka.pl w tym roku. Najnowszy bestseller do pobrania już w najbliższy czwartek od północy.

Książka powstała na życzenie samego Jobsa, który chciał, „żeby poznały go jego dzieci”. Zawiera wywiady z ponad 10. osobami, m.in. z współpracownikami twórcy Apple, jego wrogami, konkurentami, rodziną, przyjaciółmi i zwolnionymi z firmy pracownikami. To poruszająca książka o Jobsie sierocie, garażowym konstruktorze, innowatorze i wizjonerze. To w końcu niesamowita historia jednej z najbardziej innowacyjnych firm.

Jak twierdzi autor, Walter Isaacson, Jobs nie ingerował w jej treść, choć miał jedno życzenie –. chciał by okładka była wyjątkowa. Pierwotnie światową premierę planowano na wiosnę 2012, jednak po śmierci Jobsa, 5 października, zdecydowano o przyspieszeniu publikacji. Książka pojawiła się na rynku 24 października. Jeszcze przed zagraniczną premierą była w czołówce listy bestsellerów takich internetowych księgarni jak na przykład Amazon. W zaledwie sześć dni sprzedała się w ponad 380 tys. egzemplarzy.

W Polsce książka debiutuje 1. listopada i co ważne, oprócz wersji drukowanej, pojawi się audiobook. – to dwadzieścia pięć godzin historii innowacji w interpretacji Jarosława Łukomskiego.

Wydanie tak inspirującej książki to także doskonała okazja do dyskusji na temat sposobów krzewienia innowacyjności w Polsce i tego czy mamy szansę wychować następcę Steve’a Jobsa. Debatę poprowadzi Artur Kurasiński (AK74.pl).

Debata odbędzie się w dniu debiutu audiobooka 1. listopada w ramach spotkań Aula Polska o godz.19.00 na Wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej przy ul. Św. A. Boboli 8. Bezpośrednią relację będzie można obejrzeć na żywo m.in. na naszych stronach poniżej tej wiadomości:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)