Polska aplikacja sama znajduje twoich znajomych

Polska aplikacja sama znajduje twoich znajomych

Polska aplikacja sama znajduje twoich znajomych
Źródło zdjęć: © materiały prasowe
03.06.2014 14:35, aktualizacja: 03.06.2014 17:38

Na rynku pojawiła się seeu - aplikacja polskich programistów, która sama znajduje twoich znajomych i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili. Oprócz dokładnej lokalizacji swoich przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wszystkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi. Aplikacja jest darmowa i przygotowana na najpopularniejsze mobilne systemy (Android, iOS i Windows Phone) oraz przeglądarki internetowe.

*Na rynku pojawiła się seeu - aplikacja polskich programistów, która sama znajduje naszych znajomych i pokazuje gdzie przebywają w danej chwili. Oprócz dokładnej lokalizacji swoich przyjaciół, użytkownicy widzą na mapie wszystkie wydarzenia, w których udział biorą ich znajomi. Aplikacja jest darmowa i przygotowana na najpopularniejsze mobilne systemy (Android, iOS i Windows Phone) oraz przeglądarki internetowe. *

Polscy programiści nie przestają zadziwiać nas swoimi pomysłami, ich aplikacja nie tylko łączy dwa światy: realny i wirtualny, ale przede wszystkim ma ułatwiać i usprawniać spotykanie w realu licznych znajomych z wirtualnych społeczności.

Główną cechą wyróżniającą seeu na tle innych aplikacji społecznościowych jest funkcja geolokalizacji i mapa, która pokazuje gdzie w danej chwili znajdują się wszyscy nasi znajomi w realnym świecie. Dzięki niej, gdy umówimy się z przyjaciółmi na jakąś imprezę, nie tracimy już czasu na dodatkowe kontakty i ciągłe pytania "gdzie jesteś?" i "a ty?". Mapa pokazuje po prostu wszystkich znajomych znajdujących się w naszej okolicy i prowadzi nas do nich. Dodatkowo, przedstawia także lokalizację wszystkich wydarzeń, dzięki czemu bez względu na miejsce w którym się znajdziemy, natychmiast zostaniemy poinformowani o lokalnych imprezach. Użytkownicy seeu mogą również swobodnie określać wielkość swojej okolicy i otrzymywać powiadomienia o każdym znajomym, który pojawił się w jej obrębie.

Seeu została stworzona przez zespół polskich programistów z firmy Paplus i - jak zapowiadają sami twórcy - choć aplikacja dopiero pojawiła się na rynku, trwają już dalsze prace nad nowymi jej modułami i funkcjonalnościami. _ "Sami preferujemy aktywny tryb życia, ale nie zawsze znajdujemy czas aby godzinami wyszukiwać interesujące nas wydarzenia, a następnie umawiać się na nie z przyjaciółmi. Samo uzgadnianie wszelkich szczegółów spotkania, terminów itp. ? zajmuje strasznie dużo czasu i dlatego też tworząc seeu chcieliśmy opracować rozbudowaną, ale szybką i prostą w działaniu aplikację, która stałaby się kieszonkowym informatorem eventowym. W ten sposób seeu może wszystkim aktywnym użytkownikom pomagać w planowaniu i organizacji ich wolnego czasu" - _ mówi Małgorzata Furtak z firmy Paplus.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają LTE bez limitu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)