Plus wprowadza komórkowe płatności za bilety ZTM

Plus wprowadza komórkowe płatności za bilety ZTM

Plus wprowadza komórkowe płatności za bilety ZTM
Źródło zdjęć: © WP.PL
05.12.2008 18:09

Bank Citi Handlowy, mPay, Plus oraz ZTM stworzyły usługę "Płać komórką prosto z konta za bilety". Usługa pozwoli na bezprowizyjne opłacanie biletów czasowych komunikacji miejskiej przy pomocy telefonu komórkowego.

Usługa "Płać komórką prosto z konta za bilety" dostępna jest dla posiadaczy kont osobistych Citibank oraz telefonu komórkowego w sieci Plus.

Po wprowadzeniu specjalnego kodu (USSD) i zatwierdzeniu go klawiszem zielonej słuchawki, klient otrzyma szczegóły transakcji z prośbą zaakceptowania kwoty. Następnie należy podać PIN wybrany przy rejestracji usługi. Po otrzymaniu potwierdzenia realizacji usługi, na bieżąco będzie można sprawdzać kwotę i czas ważności biletu.

Usługa dostępna jest na wszystkie modele telefonów komórkowych. Wprowadzono ją na początku października, lecz nie była do tej pory promowana. Rozpoczęcie akcji promocyjnej planowe jest na 8. grudnia.

Z mobilnych płatności Plusa korzysta obecnie około 40 tys. klientów, głównie zainteresowanych płatnościami na warszawskich parkingach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)