TP SA wprowadza płatności online za e‑faktury

TP SA wprowadza płatności online za e-faktury
Źródło zdjęć: © tpsa

14.01.2008 12:35, aktual.: 14.01.2008 13:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TP SA wprowadza płatności online za e-faktury

TP SA we współpracy z Blue Media wprowadza płatności online za e-faktury. Możliwość bezpłatnego regulowania płatności za usługi telekomunikacyjne została udostępniona przez największego polskiego operatora – TP SA, dzięki wdrożeniu systemu do obsługi płatności online. Dostawcą rozwiązania jest Blue Media.

Klienci korzystający z usług Telekomunikacji Polskiej mogą w szybki, wygodny, bezpieczny i bezpłatny sposób dokonywać płatności za faktury. Informacja o wystawieniu e-faktury przesyłana jest do odbiorcy mailem. Po zapoznaniu się z elektroniczną wersją faktury klient może opłacić ją online wybierając z listy swój bank i dokonując płatności. Cała transakcja trwa do kilku minut. Wszystkie istotne elementy transakcji zapłaty przesyłane są drogą mailową. Obecne rozwiązanie jest znaczącą alternatywą dla płatności dokonywanych w naziemnych punktach kasowych. Rozwiązanie wdrożone przez Blue Media jest bezpieczne i co najważniejsze – całkowicie bezpłatne dla klienta.
Jest to pierwsze w Polsce wdrożenie w obszarze rachunków masowych, ale już niebawem z podobnych systemów będą korzystały inne podmioty wystawiające faktury za swoje usługi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)