Pierwsza Lumia na dwie karty SIM

Pierwsza Lumia na dwie karty SIM

Pierwsza Lumia na dwie karty SIM
Źródło zdjęć: © chip.pl
27.12.2013 12:30

Bloger @evleaks dotarł do zrzutów z ekranu nowego, jeszcze niewydanego na rynek Windows Phone'a. To, co jest w nim zupełnie nowego, to dwa kafelki z symbolem telefonu.

Wygląda na to, że specjalistka od telefonów z dwiema kartami SIM, czyli Nokia, wprowadzi tę funkcję także do swoich smartfonów Lumia jeszcze zanim odda całkowicie swoje działania Microsoftowi. Co prawda pierwszy "dual SIM" fińskiego producenta nie będzie modelem high-endowym, ale wiadomo, że będzie obsługiwał dwie karty jednocześnie, na co wskazuje powyższe zdjęcie.

Urządzenie o nazwie Lumia 63. (i nazwie kodowej "Moneypenny") będzie opierać się na systemie operacyjnym Windows Phone 8, a wraz z nim obecne będą takie aplikacje, jak Nokia MixRadio, mapy Here oraz nowa, oficjalna aplikacja Vine dla WP.

Rozdzielczość powyższego screenu to 48. x 854 pikseli. Co ciekawe, Windows Phone 8 nie wspiera tej rozdzielczości. Nie musi to jednak oznaczać, że ów screen jest fałszywy. Taki sam współczynnik ma rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, więc zakładamy, że Lumia 630 będzie dysponować właśnie obrazem 720p.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Zobacz jak zmieniały się ekrany w telefonach Samsunga"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)