Dwie karty SIM przyszłością?

Dwie karty SIM przyszłością?

Dwie karty SIM przyszłością?
10.08.2007 21:47

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze telefony obsługujące dwie karty SIM jednocześnie (DUAL SIM). Jednak do tej pory sensownie (praktycznie) rozwiązać problem dwóch aktywnych kart w jednym telefonie udało się tylko firmie CECT.

Już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze telefony obsługujące dwie karty SIM jednocześnie (dual SIM). Jednak do tej pory sensownie (praktycznie) rozwiązać problem dwóch aktywnych kart w jednym telefonie udało się tylko firmie CECT.

Dziennikarze z _ gsmarena _ mieli okazję przetestować jak sprawuje się telefon od CECT (jako, że to urządzenie testowe - nie miało oznaczenia). Trzeba przyznać, że w praktyce nowe urządzenie sprawuje się całkiem nieźle, umożliwiając swobodną prace z dwiema aktywnymi kartami SIM. Oczywiście nie obeszło się bez drobnych problemów (telefon miał trudności przy wysyłaniu SMS), ale całościowo wyszło bardzo dobrze.

Wielcy producenci komórkowi tacy jak Nokia czy SonyEricsson nie przejawiają obecnie zainteresowania tą technologią, dlatego też jej popularyzacja jeśli nastąpi to nie w najbliższym czasie. Trochę szkoda, bo dla wielu użytkowników byłoby to bardzo praktyczne jak i ekonomiczne (jeden telefon zamiast dwóch) rozwiązanie.

Więcej o urządzeniu można przeczytać na stronach serwisu www.gsmarena.com.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)