Nvidia PhysX w rosyjskiej strzelance U-Wars

Nvidia PhysX w rosyjskiej strzelance U‑Wars

Nvidia PhysX w rosyjskiej strzelance U-Wars
01.04.2009 19:00, aktualizacja: 02.04.2009 10:12

NVIDIA ogłosiła dziś, że moskiewska firma Biart Studio zastosowała technologię NVIDIA PhysX w nowej produkcji noszącej tytuł U-Wars - utrzymanej w klimacie sci-fi taktycznej strzelance na komputery PC i platformę Xbox360.

U-Wars to utrzymana w klimacie sci-fi taktyczna strzelanina przeznaczona dla użytkowników komputerów PC oraz platformy Xbox360. Jej akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której cały świat zagrożony jest przez rozprzestrzeniający się terroryzm. Kraje NATO łączą wysiłki, aby zniszczyć najbardziej niebezpieczną z organizacji terrorystycznych, znaną jako Golden Hawk, natomiast gracz obejmuje dowództwo nad elitarną jednostką Navy Seals, która przeprowadza tajne operacje zarówno na lądzie jak i pod wodą.
"_ Dzięki technologii NVIDIA PhysX, Biart Studio opracowało grę prezentującą środowiska bardziej niż kiedykolwiek podatne na zniszczenia, wciągającą fabułę, pełne ekspresji postacie oraz ogromny wybór taktycznego wyposażenia, w tym różnorodną broń, odrzutowe kombinezony i łodzie podwodne _" - czytamy w informacji prasowej.

Obraz

U-Wars pojawi się w sprzedaży w czwartym kwartale 200. roku. Poniżej prezentujemy kilka zrzutów ekranu:

Więcej informacji na temat U-Wars można znaleźć pod tym adresem - http://www.uwar-game.com.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)