DX11 w nowej karcie NVIDIA GeForce GT 430

DX11 w nowej karcie NVIDIA GeForce GT 430

DX11 w nowej karcie NVIDIA GeForce GT 430
Źródło zdjęć: © Nvidia
11.10.2010 16:07

Firma NVIDIA zaprezentowała dziś najnowszy produkt z serii procesorów graficznych klasy Fermi: NVIDIA GeForce GT 430, zaprojektowany głównie do pracy w komputerach typu Digital Media PC. Jego moc umożliwia płynne wyświetlanie obrazu w wysokiej rozdzielczości oraz wysokiej jakości dźwięku

W GeForce GT 43. zastosowano najnowszy rdzeń graficzny produkowany w technologii 40 nm, o nazwie kodowej GF108. Został on już wykorzystany w szeregu platform stacjonarnych i przenośnych, produkowanych przez największych dostawców OEM na świecie, w tym m.in. firmy Acer, ASUS, Dell, HP, Lenovo, MSI, Samsung czy Sony.

Obraz
© (fot. nvidia)

Kupno NVIDIA GeForce GT 43. powinni rozważyć użytkownicy chcący unowocześnić swoje komputery wyposażone w niskowydajne, zintegrowane układy graficzne. Nowy układ firmy NVIDIA zapewnia dużą wydajność przy edytowaniu fotografii i materiałów wideo, odtwarzaniu materiałów Blu-ray w 3D, a także przy przeglądaniu internetu.

Procesor graficzny GeForce GT 43. cechuje się wydajnością nawet półtorakrotnie wyższą w porównaniu do produktów poprzedniej generacji, a także obsługuje technologię DirectX 11 (DX11), stanowiącą standard w produkcji gier. GT 430 zapewnia kompatybilność z grami i umożliwia osiągnięcie płynności niezbędnej do komfortowej rozgrywki w 30 najpopularniejszych grach tego sezonu, co jest nieosiągalne dla zintegrowanych rozwiązań graficznych.

Najważniejsze cechy procesora GeForce GT 430:
• Obsługa standardu HDMI 1.4a, niezbędnego do przesyłania materiałów 3D i wielokanałowego dźwięku cyfrowego
• Specjalny silnik wideo, umożliwiający akcelerację materiałów Blu-ray w trójwymiarze i zapewniający optymalną jakość obrazu w pełnej rozdzielczości HD (1080p)
• Obsługa 24-bitowego, wielokanałowego dźwięku o częstotliwości próbkowania do 192 kHz, a także strumieniowania bezstratnie kodowanego dźwięku w formacie DTS-HD Master Audio oraz dźwięku Dolby TrueHD
• Dedykowany silnik graficzny, umożliwiający zmniejszenie poboru mocy i poziomu emitowanego ciepła
• Obsługa technologii NVIDIA PhysX - wszechstronnego, wieloplatformowego rozwiązania do obsługi efektów fizycznych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)