Nowe wydanie magazynu T3

Nowe wydanie magazynu T3

Nowe wydanie magazynu T3
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.09.2013 09:27

Do kiosków i cyfrowej dystrybucji trafił wrześniowy numer Magazynu T3. Tradycyjnie już poza odpłatną wersją papierową, można go ściągnąć za darmo na tablety wyposażone w system iOS i Androida.

Tematem okładkowym stały się tym razem okulary Google Glass, dzięki którym będziemy mogli już wkrótce robić zdjęcia czy kręcić filmy. W numerze redakcja przygląda się także wizualnym sztuczkom speców od efektów specjalnych w amerykańskich filmach. Jak oni to robią i za jakie pieniądze? Jak zwykle sporo miejsca zajmują tematy związane z designem: nowych konsol do gier, produktów od Apple i smartfona HTC, który potwierdza, że moda na miniaturyzację ma się całkiem nieźle. Z drugiej strony, przegląd pięciu samochodowych premier, poza jednym wyjątkiem, będzie zaprzeczać temu twierdzeniu.

Magazyn T3 jest dostępny w kioskach w cenie 6,90 PLN lub z darmową dostawą do domu w Ulubionym Kiosku oraz w wydaniu elektronicznym (PDF) w cenie 4,50 PLN. Niezmiennie darmowa jest wersja na iPady i tablety wyposażone w Androida. Magazyn można także przejrzeć za darmo.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie