Nowe wydanie magazynu iMagazine

Nowe wydanie magazynu iMagazine

Nowe wydanie magazynu iMagazine
20.06.2011 11:48, aktualizacja: 20.06.2011 21:24

App Store. Genialny ruch Apple. Po pierwsze, prezentacja produktu. Po drugie - uruchomienie sklepu, dostępnego zarówno z „produktu”, jak i poprzez zewnętrzną aplikację. Po trzecie, zbudowanie wokół tego społeczności - zarówno użytkowników, jak i - a może przede wszystkim - deweloperów, którzy piszą fantastyczne programy. I na koniec, już tylko dodawanie kolejnych produktów, kompatybilnych z ekosystemem. Genialne. Niby proste, ale jakoś nikt inny nie potrafi skutecznie odtworzyć tego posunięcia. Próbują wszyscy. A jednak tylko App Store ma już ponad 500.000 aplikacji, z czego prawie 400.000 dostępnych dla wszystkich użytkowników.

W tym numerze iMagazine dzieli się z czytelnikami doświadczeniami dotyczącymi App Store. A w myśl zasady, że najlepsze jest polecenie przez znajomego - zasada ta sprawdza się w każdej dziedzinie życia - poleca aplikacje, z których sami korzystają.

Specjalnie dla iMagazine swoje aplikacje opisał sam Steve Wozniak - współtwórca Apple!

Obraz
© (fot. iMagazine)

Co więcej, swoje aplikacje polecają także Ula Dudziak, Adam Sztaba oraz Zbyszek Urbański.

App Store to nie tylko Apple. App Store to przede wszystkim niezależni developerzy, bez których sama idea sklepu z aplikacjami, nie osiągnęłaby takiego sukcesu. iMagazine prezentuje więc aplikacje polskich developerów - próbując stworzyć coś na wzór polskiego katalogu programów.

A na deser jak zwykle fajne konkursy - gry The Tiny Bang Story oraz pisaki do iPada, Wacom Bamboo Stylus.

Źródło artykułu:imagazine.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)