Nowe kanały na platformie nc+

Nowe kanały na platformie nc+

17.03.2014 13:38, aktual.: 17.03.2014 15:31

Od wtorku, 18 marca, klienci platformy nc+ będą mogli oglądać nowy kanał Da Vinci Learning. Da Vinci będzie dostępny dla dotychczasowych abonentów pakietu Universe+ i dla wszystkich, którzy w ramach nowej oferty wykupią opcję Extra+.

- Da Vinci Learning –. pozycja 104 – edukacyjna telewizja dla dzieci i młodzieży, programy tam emitowane pokazują fascynujące eksperymenty naukowe, które zachęcają do zdobywania wiedzy i czerpania przyjemności z edukacji. Programy emitowane na kanale Da Vinci zachęcają do aktywnej nauki, pozwalając zrozumieć prawa natury, pobudzając ciekawość i zachęcając do poznawania świata.

W sobotę do oferty platformy nc+ dodany został także kanał Stopklatka TV, który będzie dostępny już od pakietu Comfort+. Abonenci mogą go znaleźć na pozycji numer 186.

- *Stopklatka TV *–. pozycja 186 – kanał filmowy, emitujący produkcje polskie, europejskie i kino światowe. Na jego antenie widzowie znajdą m.in. komedie, thrillery, jak i filmy sensacyjne oraz kostiumowe. W przyszłości nadawca chce emitować także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.

Przypomnijmy, że w środę, 12 marca, dodane zostały cztery kanały Universal Networks International. Do oferty nc+ weszły: 13 Ulica (pozycja 189), E! Entertainment Television (pozycja 153), Universal Channel HD (pozycja 187) i Scifi Universal (pozycja 188).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (97)