Nowe tunery Asusa na PCI‑Express

Nowe tunery Asusa na PCI-Express
Źródło zdjęć: © Asus

24.07.2008 15:30, aktual.: 24.07.2008 16:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oferta firmy Asus wzbogaciła się o dwa nowe analogowe tunery telewizyjne o oznaczeniach My Cinema-PE6200Analog i My Cinema-PE6100Analog. Urządzenia korzystają ze slotu PCI-Express.

Najnowsze tunery telewizyjne Asusa - modele My Cinema-PE6200Analog i My Cinema-PE6100Analog - pozwalają na odbiór sygnału analogowego ( NTSC, PAL ). Są to urządzenia typu Low Profile przeznaczone do montażu w obudowie komputera PC wyposażonego w slot PCI-Express x1. Wyposażono je w oprogramowanie umożliwiające nagrywanie ulubionych programów telewizyjnych, oglądanie filmów DVD i VCD, słuchanie muzyki, słuchanie radia FM ( nie dotyczy modelu My Cinema-PE6100Analog ), edytowanie filmów wideo i archiwizowanie ich na płytach DVD/VCD, sortowanie zdjęć/filmów i przechwytywanie obrazu z zewnętrznego źródła sygnału ( nie dotyczy modelu My Cinema-PE6100Analog ).

Obraz
© My Cinema-PE6200Analog (fot. Asus)

Łatwość obsługi zapewnia dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania. Warto też wspomnieć o technologii VideoSecurity Online, która - jak czytamy na stronie producenta - "_ zmienia komputer w prywatny serwer ochrony, pozwala na ciągły monitoring określonego obszaru i automatyczne powiadomienie o zmianie, która w nim nastąpiła _".

Niestety cen urządzeń nie zostało podane. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na witrynie producenta. - http://www.asus.com/news_show.aspx?id=12180

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także