Nowe aplikacje na platformie VIERA Connect

Nowe aplikacje na platformie VIERA Connect

Nowe aplikacje na platformie VIERA Connect
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.02.2012 10:27, aktualizacja: 20.02.2012 14:20

Polscy posiadacze telewizorów Panasonic z dostępem do platformy Viera Connect uzyskali dostęp do 8 nowych, darmowych aplikacji.

Nowe aplikacje dostępne w VIERA Connect Market dostępne są dla posiadaczy telewizorów Panasonic VIERA z linii produktowej 2010. 2011 i 2012 z dostępem do internetu. Nowości to: TVN player, You Tube on TV, RED KARAOKE, Swissinfo, Viaway, YuppTV, Snagfilms oraz rovi guide.

Oglądaj to co chcesz - wideo na życzenie

Wśród najnowszych aplikacji znalazła się aplikacja SnagFilms. Umożliwia ona bezpłatny dostęp na żądanie do setek filmów z bazy niezależnych produkcji SnagFilms. Kinomaniacy mogą wybierać spośród olbrzymiej oferty filmów - dokumentów i dramatów, komedii i thrillerów, nagradzanych superprodukcji bądź mało znanych, niszowych produkcji. Dostęp do wszystkich filmów jest bezpłatny.

Kolejną nowością wśród premierowych aplikacji jest TVN Player. Serwis ten pozwala na oglądanie wybranych programów z ramówki TVN, TVN Style oraz TVN Turbo w tym również nowości i popularnych produkcji takich jak „Julia”, „Przepis na życie", „X-factor", „Top Model. Zostań modelką", „You Can Dance. Po prostu tańcz", „Mam talent", „Miasto Kobiet" czy „Automaniak". Dostęp do wybranych programów jest darmowy, w związku z czym ich emisja poprzedzona jest reklamą.

Śpiewaj z najbliższymi - aplikacje karaoke

Jedną z nowych darmowych aplikacji na Viera Connect jest RED KARAOKE, czyli program umożliwiający zamienienie swojego pokoju w bar z karaoke. Baza programu składa się z ponad 4. 000 piosenek, które wystarczą na wiele godzin zabawy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)