Nowe kamery internetowe A4Tech

Nowe kamery internetowe A4Tech

Nowe kamery internetowe A4Tech
27.10.2009 12:09

Na rynku pojawiły się nowe kamery A4Tech z serii Evolution. W nowych obudowach umieszczono przetworniki CMOS zawierające 300 000 punktów światłoczułych. Nowoczesna konstrukcja pozwala na bezproblemowe użytkowanie kamer bez konieczności instalacji jakichkolwiek sterowników (system UVC - USB Video Class) w systemie operacyjnym.

Warto jednak zdecydować się na instalacje dedykowanych sterowników producenta, ponieważ urządzenia zyskają wówczas dodatkowe funkcjonalności - między innymi możliwość interpolacji rozdzielczości obrazu (powiększenie) do 5 Mpix (2560x192. punktów). Dzięki specjalnie zaprojektowanej podstawce kamerę można ustawić zarówno na biurku jak i zawiesić na ekranie laptopa lub monitora LCD. Dodatkowo urządzenie można obracać na stopce o 360 stopni. Każda kamera wyposażona jest także w przycisk pozwalający na zapisanie klatki oraz ma wbudowany mikrofon.

Obraz
© (fot. A4Tech)

Ceny urządzeń: 6. zł za model EVO Lens Cam, 74 zł za EVO Screen Cam i tyle samo za EVO Target Cam. Wszystkie kamery objęte są 36-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:

Przetwornik CMOS: 300 000 punktów
Maksymalna rozdzielczość interpolowana: do 2560x1920 punktów
Przycisk Snap-Shot: tak
Interfejs: USB 2.0
Długość przewodu: 1,6 m
Wbudowany mikrofon: tak
Polska instrukcja obsługi: tak
Gwarancja: 36 miesięcy
Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows XP/Vista/Windows 7

Obraz
© (fot. A4Tech)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)