Apple. Ujawniono wygląd potrójnej kamery w nowym iPadzie Pro

Apple. Ujawniono wygląd potrójnej kamery w nowym iPadzie Pro

Apple. Ujawniono wygląd potrójnej kamery w nowym iPadzie Pro
Źródło zdjęć: © Sonny Dickinson
Arkadiusz Stando
18.09.2019 08:40

Apple zaskoczyło. Serwis Sonny Dickinson ujawnił prawdopodobny wygląd nowego iPada Pro i jego potrójnej kamery w aparacie. Jak twierdzą, otrzymali zdjęcia od osoby, która już wcześniej przedstawiła im potwierdzone później dane o hardwarze iPadów.

Wygląda na to, że plotki o potrójnym aparacie iPada PRo zostały właśnie potwierdzone. Nowy tablet Apple'a może mieć identyczną kamerę, co w przypadku iPhone Pro. Wedle informacji podawanych przez Sonny Dickinson, to na co patrzymy, jest ostateczną makietą urządzenia.

Ten sam serwis ujawnił jako pierwszy rendery przedstawiające wygląd iPhone 11. Można więc zaufać, że i tym razem otrzymali sprawdzony przeciek. Więcej szczegółów o nowym iPadzie mamy dowiedzieć się w październiku tego roku. Być może wówczas wygląd tabletu zostanie potwierdzony.

Jeśli chodzi o hardware nowego iPada Pro, możemy spodziewać się bardzo podobnej specyfikacji do tego, co posiada iPhone 11 Pro. Oczekuje się, że będzie równie przydatny dla twórców, co najlepszy smartfon Apple'a. Użytkownicy będą modli nagrywać i edytować wideo w jakości 4K, bez potrzeby korzystania z komputera Mac.

Źródło: Sonny Dickinson

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)