Nowe drukarki i urządzenia wielofukncyjne Canon Pixma

Nowe drukarki i urządzenia wielofukncyjne Canon Pixma
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

22.01.2014 11:59, aktual.: 22.01.2014 13:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Canon rozszerzył linię drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Pixma o pięć nowych modeli - iP8750, iX6850, MX475, MX535 i iP2850.

Canon rozszerzył linię drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych Pixma o pięć nowych modeli - iP8750, iX6850, MX475, MX535 i iP2850.

A3 z modelu Pixma iP8750
iP875. to propozycja dla fotoamatorów, którzy chcą samodzielnie drukować zdjęcia. Dzięki systemowi sześciu atramentów, który obejmuje oddzielny atrament szary, drukarka powinna zapwnić odpowiednią jakość zdjęć kolorowych i płynne gradacje na wydrukach monochromatycznych. Szczegółowość wydruków jest zasługą kropel atramentu o minimalnej pojemności 1 pl oraz rozdzielczości sięgającej 9600 dpi. iP8750 drukuje zdjęcia bez marginesów i dokumenty formatu A3+ z prędkością 14,5 obrazów na minutę w trybie monchromatycznym i 10,4 obrazów na minutę w trybie kolorowym (wg normy ISO ESAT). Druk fotografii formatu A3 zajmuje około 2 minut.

Pixma iP875. oferuje liczne opcje łączności, m.in. obsługę Wi-Fi, Google Cloud Print i Apple AirPrint, co ułatwia druk z wielu różnych urządzeń. Ponadto, po pobraniu aplikacji Canon PIXMA Printing Solutions użytkownicy mogą drukować zdjęcia w różnych formatach i na różnych nośnikach bezpośrednio ze smartfona lub tabletu. iP8750 umożliwia też bezpośredni druk na płytach z wykorzystaniem kilku dostępnych szablonów.

Małe biuro: Pixma iX6850
iX685. to wysokowydajna drukarka formatu A3+ przeznaczona do druku dużych arkuszy kalkulacyjnych, plakatów i zdjęć. Dzięki obsłudze Ethernetu i Wi-Fi nadaje się do użytku zarówno w domu, jak i w biurze. Drukarka jest również zgodna z aplikacją Pixma Printing Solutions oraz usługami Google Cloud Print i Apple AirPrint.

Drukarka używa systemu pięciu atramentów, w którego skład wchodzi zarówno pigmentowy atrament czarny, jak i barwnikowe atramenty kolorowe. iX685. drukuje z prędkością do 14,5 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym i 10,4 obrazów na minutę w trybie kolorowym.

Domowe biuro: Pixma MX475 i Pixma MX535
MX475 i MX535 łączą funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Aby usprawnić procesy biurowe, nowe modele obsługują kopiowanie i skanowanie wielostronicowe dzięki szybkiemu, automatycznemu podajnikowi dokumentów na 30 arkuszy.
Oba urządzenia oferują liczne opcje łączności, w tym obsługę aplikacji Canon Printing Solutions oraz usług Google Cloud Print i Apple AirPrint.. Model MX53. umożliwia też dostęp do usługi Canon Cloud Link, co pozwala użytkownikom na druk zdjęć i dokumentów z usług chmurowych, takich jak Evernote i Dropbox, za pomocą urządzeń mobilnych. Oba urządzenia mogą też działać w trybie punktu dostępowego, który umożliwia druk bezprzewodowy bez łączenia się z siecią Wi-Fi.

Druk domowy: Pixma iP2850
Dla użytkowników domowych Canon wprowadział drukarkę PIXMA iP2850. iP2850 pomaga oszczędzać energię dzięki funkcji Auto Power Off, która automatycznie wyłącza drukarkę, jeśli nie jest ona używana przez określony czas. Funkcja Auto Power On automatycznie włącza ją ponownie, kiedy użytkownik rozpoczyna druk, a opcjonalny tryb cichy znacznie ogranicza poziom hałasu podczas pracy urządzenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także