Nowa wersja aplikacji TomTom dla iPhone’a

Nowa wersja aplikacji TomTom dla iPhone’a

16.03.2010 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

TomTom ogłosił dzisiaj wprowadzenie kilku istotnych ulepszeń popularnej aplikacji TomTom na iPhone, w tym lokalne wyszukiwanie przez Google. Funkcja ta, w połączeniu z rozwiniętą integracją z interfejsem iPhone, zapewnia optymalne trasy i intuicyjne nawigowanie. Najnowszą wersję nawigacji TomTom dla iPhone (wersja 1.3) można nabyć od dzisiaj w App Store

TomTom dla iPhone w wersji 1.3 zawiera zaawansowane funkcje, które są dostępne za darmo dla dotychczasowych klientów aplikacji:

- Lokalne wyszukiwanie wspomagane przez Google - aplikacja TomTom dla iPhone zawiera teraz niezliczoną ilość Użytecznych Miejsc (POI). Użytkownicy aplikacji mogą wykorzystywać najnowsze lokalizacje określone przez Google, aby zlokalizować np. dowolną restaurację lub centrum handlowe.

- Przybliżanie i oddalanie widoku - zintegrowana z jedną z najpopularniejszych funkcji iPhone, najnowsza wersja aplikacji TomTom pozwala na szybkie przybliżanie i oddalanie widoku mapy.

- Aktualizacja map - aplikacja TomTom na iPhone zawiera teraz najnowsze mapy firmy TomTom.

- Automatyczna zmiana trybu widoku - dla bezpieczeństwa kierowców, aplikacja TomTom oblicza lokalne godziny wschodu i zachodu słońca, aby automatycznie dostosować jasność ekranu podczas jazdy.

- Funkcja ściszania muzyki - ta funkcja gwarantuje, że nie przegapimy instrukcji słownych TomTom w czasie słuchania muzyki na iPhonie. Aplikacja automatycznie dostosuje głośność odtwarzanej muzyki tak, aby instrukcje głosowe dotyczące trasy były głośne i wyraźne.

- Funkcja dodawania lokalizacji do TomTom - zapisywanie lokalizacji z innych aplikacji na iPhone oraz przeglądarek internetowych w aplikacji TomTom.

Obraz
© (fot. TomTom)

Aplikacja TomTom oferuje te same właściwości nawigacji co w dedykowanych urządzeniach firmy, w tym Asystenta Pasa Ruchu (Advanced Lane Guidance) i unikalną technologię IQ Routes, która wyznacza najszybsze trasy bazując na historycznych pomiarach prędkości, aby zawsze znaleźć najbardziej odpowiednią trasę, niezależnie od godziny i dnia tygodnia. Asystent Pasa Ruchu stanowi natomiast doskonałą pomoc na skomplikowanych skrzyżowaniach i rozjazdach, z odpowiednim wyprzedzeniem wskazując pas ruchu, który należy wybrać aby bezproblemowo dotrzeć do celu.

Cena i dostępność:

Kontynentalne i regionalne wersje aplikacji TomTom dla użytkowników Edge iPhone 3G, iPhone 3GS oraz iPod Touch, są dostępne pod adresem http://www.tomtom.com/tomtom-app

Nowa wersja oprogramowania jest dostępna bezpłatnie dla aktualnych posiadaczy aplikacji TomTom dla iPhone. Dla nowych użytkowników jest ona dostępna wraz z mapami Europy Zachodniej za 59,99 Euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)