Nowa porównywarka finansowa

Nowa porównywarka finansowa

Nowa porównywarka finansowa
22.10.2008 15:00, aktualizacja: 22.10.2008 15:22

Kredytów, pożyczek i ubezpieczeń ci u nas dostatek. Prawdę mówiąc jest tego tyle, że trudno się połapać. A w tej dziedzinie, jeśli źle wybierzemy, będziemy potem żałować przez wiele miesięcy. Żeby tego uniknąć, warto skorzystać z nowego serwisu HipermarketFinansowy.pl.

Po kilku miesiącach testów nastąpiło oficjalne otwarcie witryny HipermarketFinansowy.pl. Jest to największa polska porównywarka finansowa (aktualnie zestawia produkty finansowe czterdziestu instytucji), której głównymi cechami są, jak twiedzą jej twórcy, wiarygodność i intuicyjność obsługi. Serwis ma prosty, przejrzysty interfejs, zaś ilość wyświetlanych informacji jest zminimalizowana.

Szczególny nacisk od początku tworzenia narzędzia został położony na wiarygodność generowanych zestawień. W HipermarkecieFinansowym.pl można znaleźć pełny przekrój produktów finansowych: kredytów (hipotecznych, gotówkowych, samochodowych), ubezpieczeń (AC, OC i inne, online i tradycyjnych), lokat i funduszy inwestycyjnych. Wszystkie produkty są porównywane w ten sam sposób - skrupulatnymi analizami przeprowadzanymi codziennie przez niezależnych analityków.

Co istotne, bezpośrednio ze stron serwisu można kilkoma kliknięciami kupić polisę OC czy AC bądź wybrać kredyt z obiektywną pomocą doradcy. Dodatkową pomoc w wyborze stanowią niezależne opinie innych użytkowników serwisu, którzy mogą oceniać zarówno instytucje (bank, ubezpieczyciela itp.), jak i konkretne produkty finansowe.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)