Nowa oferta MIX w sieci Era

Nowa oferta MIX w sieci Era
Źródło zdjęć: © Era

29.10.2010 12:31, aktual.: 29.10.2010 12:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 3 listopada Era wprowadza „Wystrzałowego MIXa na liczbę doładowań”. Jest to nowa oferta z elastycznym podejściem do terminu zakończenia kontraktu.

Wystrzałowy MIX na liczbę doładowań pozwala na stałą kontrolę kosztów oraz na zawarcie umowy na określoną liczbę doładowań od 2. do maksymalnie 48. Jedynym warunkiem jest zasilanie konta przynajmniej raz w miesiącu zadeklarowaną kwotą minimalną. Do wyboru będą dwie jej wartości 25 lub 50 złotych ze stawkami odpowiednio 39 lub 29 groszy za minutę połączenia do Ery, Orange i Plus oraz na numery stacjonarne w Polsce i Unii Europejskiej. Każde zasilenie konta zadeklarowaną kwotą lub jej wielokrotnością będzie odpowiednio przybliżało użytkownika do zakończenia kontraktu i możliwości wymiany telefonu na nowy.

Użytkownicy oferty będą mogli aktywować pakiety za 5. 10 lub 20 złotych miesięcznie. Pozwolą one na obniżenie stawek za minutę połączenia do Ery i na numery stacjonarne do 2 groszy, a za wysyłanie SMSa lub MMSa do 5 groszy. Ponadto w pakiecie „Godzinka za grosze” ze wszystkimi numerami w sieci Era będzie można rozmawiać przez godzinę płacąc tylko za 2 pierwsze minuty połączenia. W usłudze blueconnect Max klienci będą mogli za zryczałtowaną opłatą 9 złotych miesięcznie swobodnie korzystać z Internetu w telefonie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)