Nowa Era Mix od 19. maja

Nowa Era Mix od 19. maja

Nowa Era Mix od 19. maja
14.05.2008 21:57

Od 19. maja Era zaproponuje swoim klientom taryfy Nowa Era Mix, a w nich, m.in., stałą kontrolę wydatków dzięki zadeklarowanej kwocie miesięcznego doładowania, od 49 groszy za minutę połączenia do wszystkich sieci; 19 groszy za minutę połączenia nawetz 5 wybranymi osobami.

W taryfach Nowa Era Mix klient podpisuje umowę z operatorem, deklarując comiesięczne automatyczne doładowanie konta swojego telefonu kwotą 25, 50 lub 75 zł. Po wykorzystaniu wybranego limitu, na który otrzymuje co miesiąc fakturę, użytkownik Nowa Era MiX może dodatkowo doładować konto dowolną kwotą, tak jak w telefonach na kartę.

W zależności od wysokości zadeklarowanego doładowania klient otrzymuje również możliwość połączeń z wybranymi numerami za 19 groszy - np. przy kwocie miesięcznego doładowania za 75 zł z 5 wybranymi numerami.

Użytkownicy Nowej Ery Mix mogą także skorzystać w prosty sposób z dodatkowych usług obniżających koszty, takich jak pakiety tanich połączeń do sieci Era i na stacjonarne od 10 zł miesięcznie, tanie SMSy i MMS-y za 5 zł miesięcznie czy Internet w telefonie od 5 zł miesięcznie.

W ofercie Nowa Era Mix klient otrzymuje także szeroki wybór telefonów od 1 zł w tym, dostępny tylko w sieci Era, muzyczny Samsung SGH-F250 ze słuchawkami i kartą pamięci 1GB.

Więcej szczegółów już wkrótce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)