Nowa oferta w Plus Mix

Nowa oferta w Plus Mix

Nowa oferta w Plus Mix
03.11.2014 14:26

Od 04/11 będzie można korzystać z nowych taryf Plus Mix. To nieco odnowiona oferta z nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci oraz smartfonami za 1 zł.

Dostępny od 4 listopada nowy Plus Mix to propozycja dla osób, dla których ważna jest zarówno oferta, jak i smartfon w atrakcyjnej cenie. Znajduje się w niej wszystko - nowoczesne smartfony rozpoznawalnych marek, a do tego nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz duże pakiety internetowe.

W nowej ofercie dostępne będą rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet 1 GB Internetu w doładowaniu za 6. zł. Dla osób, które nie potrzebują pakietu internetowego dostępną będzie oferta rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w doładowaniu za 50 zł. Dla osób wybierających tylko połączenia głosowe dostępne są opcje w doładowaniach za 30 zł oraz 40 zł (odpowiednio 300 minut lub nielimitowane rozmowy). W każdej z ofert klienci mogą znaleźć smartfon od 1 zł.

Oferta jest dostępna również w ramach programu smartDOM, a wówczas do każdego doładowania kontraktowego otrzymuje się 1. zł bonusu.

Oferta dostępna jest zarówno z kontraktem elastycznym jak i standardowym, przy czym w kontrakcie elastycznym niższe są ceny telefonów.

Klienci mogą także „bez konsekwencji”. dopasowywać ofertę do swoich potrzeb. Pakiety przyznawane w poszczególnych doładowaniach mogą być włączane i zmieniane, kiedy chcą i jak chcą. W każdej chwili mogą również dokupić dowolny pakiet cykliczny na 30 dni.

  1. Pakiety Internetowe: • Pakiet 1 GB za 15 zł • Pakiet 2 GB za 25 zł • Facebook i Instagram –. za 5 zł
  1. Pakiet SMS-ów: • Pakiet SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 1. zł
  1. Pakiety na rozmowy: • Rozmowy bez limitu do Plusa za 10 zł • Pakiet 20. minut na stacjonarne za 5 zł Klienci, którzy mają już telefon i nie potrzebują nowego, mogą wybrać ofertę bez telefonu, w ramach której otrzymają 50. ekstra do każdego doładowania kontraktowego, przez cały kontrakt. W przypadku umowy bez telefonu umowa jest także krótsza – tylko na 18 doładowań.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)