Nowa oferta: Heyah Mix na liczbę doładowań

Nowa oferta: Heyah Mix na liczbę doładowań

Nowa oferta: Heyah Mix na liczbę doładowań
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.10.2011 16:07, aktualizacja: 10.10.2011 16:27

Heyah zmienia swoją ofertę Mix. W nowej ofercie, im częściej klient będzie doładowywał konto tym szybciej może wymienić telefon na nowy. Będzie też taniej, a nawet bezpłatnie.

W nowej ofercie Heyah Mix klienci mają do wyboru 4 warianty liczby doładowań od 1. do 48 w wysokości 30 lub 50 złotych. Im częściej użytkownik będzie doładowywał konto kwotą minimalną, lub jej wielokrotnością, tym szybciej będzie miał możliwość wymiany telefonu na nowy. Wraz z ofertą klienci mogą skorzystać z usługi Bezpłatnie w Heyah, w ramach której otrzymują bezpłatne, nielimitowane połączenia i SMSy do wszystkich w Heyah. Aktywacja usługi oznacza ustalenie wysokości minimalnego miesięcznego doładowania na kwotę 50 złotych i wybór telefonu z cennika aparatów za doładowania o wartości 30 złotych. Bezpłatnie w Heyah można aktywować tylko przy podpisaniu umowy i na cały okres jej trwania.

Wraz z nową ofertą zmienia się również cennik połączeń. Koszt minuty połączenia do operatorów sieci T-Mobile, Orange i Plus zostaje obniżony do kwoty 29 gr.

Użytkownicy Heyah Mix mogą skorzystać również z oferty Przebieraj. Wybieraj., w ramach której mogą wybrać jedną z trzech płatnych usług:

- „wybrany numer” – czyli bezpłatne połączenia i SMSy z jednym wybranym numerem w Heyah lub Heyah Mix
- „Nielimitowane rozmowy i SMSy w Heyah” – czyli możliwość wykonywania nieograniczonej liczby połączeń i wysłania SMSów na numery w Heyah i Heyah Mix
- „ 1000 SMSów do wszystkich” – obejmującą możliwość wysłania 1000 SMSów miesięcznie na numery we wszystkich sieciach komórkowych w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)