Nowa oferta T-Mobile na kartę oraz Mix

Nowa oferta T‑Mobile na kartę oraz Mix

Nowa oferta T-Mobile na kartę oraz Mix
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.04.2015 14:45, aktualizacja: 17.04.2015 17:19

T-Mobile wprowadza od 20 kwietnia b nowości w ofercie na kartę i Mix. Cechą wspólną nowych ofert na kartę oraz Mix są proste moduły, z których składają się poszczególne pakiety.

Dostępny jest pakiet bazowy, nazwany „Pakiet 2 w 1”, oferujący nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) w cenie 9,9. zł miesięcznie.

Jako drugi dostępny jest pakiet „Pakiet 3 w 1”. zawierający nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) za 14,99 zł miesięcznie.

Najbardziej rozbudowany „Pakiet 4 w 1”, w którym użytkownik dostaje nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, 1GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp do usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) wyceniono na 19,99zł miesięcznie.

Dzięki takiej konstrukcji można wybrać optymalny dla siebie pakiet, oraz - co istotne - w dowolnej chwili go zmienić, dopasowując go do swoich aktualnych potrzeb. Jednolicie skonstruowane pakiety umożliwiają także błyskawiczne przejście z oferty na kartę do oferty Mix.

Pakiety odnawiają się cyklicznie co 3. dni. W ofercie na kartę konto pozostaje ważne zawsze, gdy klient korzysta z pakietu.

W ofercie JUMP! Mix przygotowane zostały dwie propozycje:

Dla klientów posiadających już własne urządzenie –. ofertę z benefitem do doładowania, w której otrzymują bonus 50% wartości każdego obowiązkowego doładowania przez cały okres trwania umowy, dzięki czemu np. w ofercie Mix50 użytkownik otrzyma w prezencie łącznie 600 Złotówek do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne.

Dla klientów potrzebujących nowego urządzenia –. ofertę portfolio smartfonów, takich jak Microsoft Lumia 535, Samsung Galaxy Core 2 LTE, czy Alcatel One Touch POP C7.

W segmencie Mix nowa oferta oparta będzie na nowej taryfie Frii Mix z płaską stawką za minutę połączenia tylko 29gr.

Klienci korzystający z nowej oferty i lubiący być zawsze on line, otrzymują także do dyspozycji nowe paczki internetowe - Ekstra Internet. W zależności od swoich potrzeb, dodatkowe paczki danych można kupować w dowolnej ilości i w dowolnej kombinacji. Ważność paczki definiuje ważność wybranej oferty, czyli Pakietu 4w1. 3w1 lub 2w1. Ceny za pakiety internetowe wynoszą od 6 zł za 250MB do 30 zł za 6 GB.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)