Nokia rozbudowuje program Nokia for Business

Nokia rozbudowuje program Nokia for Business

11.12.2007 18:16, aktualizacja: 11.12.2007 18:26

Nokia powiększyła grono partnerów w kanale mobilności biznesowej o operatorów i niezależnych dostawców oprogramowania (ISV). W ten sposób Nokia otwiera nowe możliwości dla rosnącej społeczności partnerów współpracujących nad dostarczaniem rozwiązań mobilnych firmom.

Z inicjatywami zapoznali się w październiku uczestnicy konferencji Nokia for Business Global Channel Conference w Lizbonie. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele 23 operatorów i ponad 400 uczestników programu Nokia for Business Channel Program z całego świata.

Program Nokia for Business Operator ma na celu oferowanie operatorom rozwiązań mobilnych o wartości dodanej. W programie przewidziano początkowo dla operatorów trzy strumienie: mobilność, głos i aplikacje binesowe. Każdemu strumieniowi towarzyszy pełna oferta, obejmująca programy wchodzenia na rynek, programy motywacyjne, szkolenie i wsparcie.

Z myślą o Internet Sernice Vendors Nokia poszerza swój program o członków społeczności Forum Nokia, którzy opracowują aplikacje mobilne dla firm. W programie ISV przewidziano początkowo trzy strumienie: głos, bezpieczeństwo i mobilność — podobnie jak w programie kanałowym IT.

Nokia for Business Channel Program wdrożony w tym roku obejmuje obecnie ponad 450 akredytowanych partnerów IT. Poszerzenie programu o operatorów i ISV stwarza większe możliwości współpracy, mającej na celu oferowanie rozwiązań dla różnych grup klientów biznesowych.

Więcej informacji o nowych programach można uzyskać pod adresem www.NokiaforBusiness.com/channel. Obecnie trwa rekrutacja partnerów, a pełne wdrożenie jest planowane na styczeń 2008 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)