Nokia Asha Touch 305, 306, 311- ciekawe telefony w niskich cenach

Nokia Asha Touch 305, 306, 311- ciekawe telefony w niskich cenach

Nokia Asha Touch 305, 306, 311- ciekawe telefony w niskich cenach
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.06.2012 15:19, aktualizacja: 11.06.2012 15:33

Nokia przedstawiła nową rodzinę urządzeń mobilnych Asha Touch, w których pełne funkcje dotykowe są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Trzy nowe modele to Nokia Asha 305, Nokia Asha 306 i Nokia Asha 311.

Najnowsze telefony stworzono w taki sposób, aby zapewnić im funkcjonalność porównywalną ze smartfonami, a jednocześnie uniknąć nadmiernych kosztów związanych z korzystaniem z zakupem telefonu i kosztów transmisji danych. Nokia Asha 305. Asha 306 i Asha 311 wyposażony w nowy, całkowicie zmodyfikowany dotykowy interfejs użytkownika.

Nokia Asha 31. to telefon działający w sieciach 3,5G z pojemnościowym ekranem dotykowym i procesorem 1 GHz. Z kolei Nokia Asha 305 to telefon z obsługą dwóch kart SIM i funkcją Easy Swap, pozwalajacą na łatwą wymianę karty SIM bez potrzeby restartu telefonu. Jej siostrzany model Nokia Asha 306 korzystaja tylko z jednej karty SIM, i jest jak dotąd najbardziej przystępnym cenowo telefonem marki Nokia posiadającym Wi-Fi.

Obraz
© Nokia Asha 305 (fot. Materiały prasowe)

Nowe urządzenia wykorzystują przeglądarkę Nokia Browser 2.0. która dzięki usługom chmurowym zmniejsza transmisję danych nawet o 90% umożliwiając tańszy dostęp do internetu. Co ciekawe, strony internetowe ładują się nawet trzykrotnie szybciej niż w urządzeniach nie posiadających wyżej wspomnianej technologii. Telefony umożliwiają także dostęp do serwisów społecznościowych, a także łatwe zapisywanie na kartach pamięci materiałów pobieranych z internetu (zdjęcia, filmy, muzyka). Funkcjonalność telefonów można rozszerzać poprzez dedykowane aplikacje ze sklepu Nokia, a które działają w oparciu o Java.

Wszyscy użytkownicy otrzymają możliwość bezpłatnego pobrania 4. gier firmy EA i zachowania ich na zawsze. Są to gry akcji, zręcznościowe i sportowe, a wśród nich takie tytuły jak Tetris, Bejeweled, Need for Speed: The Run i Fifa 2012. Ponadto w telefonie Nokia Asha 311 zainstalowanych jest 15 poziomów gry Angry Birds.

Obraz
© Nokia Asha 306 (fot. Materiały prasowe)

Szczegółowe informacje o produktach

Nokia Asha 31. ma jasny i kolorowy ekran pojemnościowy zabezpieczony szkłem odpornym na zadrapania z filtrami polaryzacyjnymi. użytkownika. Na wyposażeniu znajduje się aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MP oraz standardowo zainstalowane Mapy Nokia, jak również klient do aplikacji społecznościowych (Facebook, Twitter). Użytkownik ma również do dyspozycji najpopularniejsze komunikatory.

Nokia Asha 30. to telefon z obsługą dwóch kart SIM i funkcją Easy Swap. Telefon wyposażono w jasny i kolorowy rezystancyjny ekran dotykowy WQVGA o przekątnej 3 cale oraz łączność Bluetooth. Użytkownik ma też do dyspozycji aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 MP i Mapy Nokia.

Nokia Asha 30. to siostrzany model telefonu Nokia Asha 305. Oprócz wszystkich atrakcji oferowanych przez swoją siostrę, takich jak jasny i kolorowy rezystancyjny ekran dotykowy WQVGA o przekątnej 3 cale Nokia Asha 306 udostępnia również przydatną łączność W-Fi. Ponadto urządzenie umożliwia strumieniowe transmisje wideo w sieciach GPRS i WLAN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)