Nintendo Video: europejska premiera 3D

Nintendo Video: europejska premiera 3D

Nintendo Video: europejska premiera 3D
13.07.2011 13:38, aktualizacja: 23.09.2011 13:51

Użytkownicy Nintendo 3DS mogą już pobrać aplikację Nintendo Video, która zapewni im dostęp do szeregu nowych i ekskluzywnych materiałów wideo w 2D i 3D.

Nintendo Video pozwoli oglądać specjalnie wybrane filmiki w 2. i 3D - będą to między innymi teledyski, seriale komediowe oraz animowane. Za ich przesyłanie odpowiedzialna będzie usługa SpotPass, która według zapewnień producenta Nintendo 3DS ma zrewolucjonizować sposób, w jaki pobierane są mobilne treści na konsolę.

Obraz
© (fot. Gizmodo)

Od samego początku w Nintendo Video dostępne będą wybrane epizody nieznanego nikomu serialu animowanego dla najmłodszych pod tytułem "Oscar's Oasis". Został on wyprodukowany przez TeamTO & TUBA i jest obecnie emitowany w Europie. Dzięki Nintendo Video, będziesz mógł go pokazać młodszemu rodzeństwu w trzech wymiarach na ekranie Nintendo 3DS.

Nintendo ma w planach wydanie w niedalekiej przyszłości wielu dodatkowych materiałów, w tym zwiastunów filmów, koncertów muzyki klasycznej, jeszcze większej ilości animacji dla dzieci - wszystko to w 3D. Darmową aplikację Nintendo Video ściągnąć można z Nintendo eShop.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)