Monitor Acer S235HL - Full HD i nowoczesny wygląd

Monitor Acer S235HL - Full HD i nowoczesny wygląd
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

12.03.2012 11:57, aktual.: 12.03.2012 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Acer wprowadza do sprzedaży 23-calowy monitor LCD S235HL nagrodzony za wzornictwo przez iF Design Product Award. Monitor wyróżnia się cienkim profilem o grubości mniejszej niż jeden cal. W srebrnej podstawie umieszczono przyciski z niebieskim podświetleniem LED.

Monitor Acer S235HL jest wyposażony w panel podświetlany diodami LED o rozdzielności Full HD i maksymalnym współczynniku kontrastu 10. milionów :1. Czas reakcji matrycy to 8 ms, a jasność obrazu to 250 cd/m2. Kąty widzenia wynoszą 160 stopni w pionie i 170 stopni w poziomie. Ze względu na energooszczędność, wyjątkowo cienką konstrukcję oraz materiały niezawierające rtęci, seria S zalicza się do grupy monitorów Acer EcoDisplay.

W monitorze S235HL zastosowano technologie, które poprawiają jakość obrazu: Acer eColor Management, która dostosowuje parametry panela do środowiska pracy, warunków oświetleniowych oraz upodobań użytkownika. Dzięki niej można precyzyjnie wyregulować ustawienia monitora, tak aby uzyskać odwzorowanie kolorów optymalne dla wyświetlanego obrazu: danych, multimediów, filmów lub zdjęć.

Adaptacyjna regulacja kontrastu ACM (Adaptive Contrast Management) dynamicznie dostosowuje współczynnik kontrastu, tak aby na ekranie zawsze był wyświetlany ostry obraz. Funkcja ACM analizuje każdą scenę i dostosowuje parametry obrazu dla każdej klatki, poprawiając jakość kolorów i pozwalając na lepsze odwzorowanie szczegółów oraz stopniowania barw, zwłaszcza w przypadku ciemniejszych oraz jaśniejszych scen. Ponadto, funkcja ACM pozwala na zmniejszenie poboru mocy.

Cena: 1 069 zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)