Tani monitor HD Samsung z matrycą PLS

Tani monitor HD Samsung z matrycą PLS
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

07.05.2014 14:32, aktual.: 08.05.2014 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung wprowadził na polski rynek 22-calowy monitor Full HD SD390 wyposażony w matrycę PLS.

Zastosowana w najnowszym monitorze matryca, została wykonana w autorskiej technologii Samsung –. PLS (Plane-to-Line-Switching). Monitory matrycami PLS charakteryzują się większą o 10% jasnością od standardowych ekranów IPS, a także większymi kątami widzenia – w monitorze SD390 wynoszą one 178 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Na ekranie monitora wyświetlony zostanie obraz w rozdzielczości Full HD (1920x1080. i formacie 16:9. W monitorze zastosowano kontrast dynamiczny Mega DCR. Dzięki jego działaniu, powinniśmy zobaczyć wiarygodnie odwzorowane barwy, w tym głęboką czerń i czystą biel. Z kolei funkcja Magic Upscale ma dbać o jakość wyświetlanych treści, niezależnie od ich źródła. Jej działanie zapobiegnie także zniekształceniom obrazu podczas jego skalowania do rozdzielczości Full HD.

Z myślą o graczach, w modelu SD39. Samsung wprowadził Tryb Gier. Wyświetlany obraz zostanie wówczas zoptymalizowany pod kątem gier – zmianie ulegnie kontrast, a jasność i ostrość zostaną zwiększone.

Monitor został wyposażony w zestaw łączy HDMI oraz D-Sub, aby zapewnić kompatybilność z większością popularnych urządzeń takich jak komputery, konsole czy aparaty fotograficzne.

Cena: 615 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)