Konkurs - pobierz realny samochód Mitsubishi z torrentów

Konkurs - pobierz realny samochód Mitsubishi z torrentów

Konkurs - pobierz realny samochód Mitsubishi z torrentów
Źródło zdjęć: © IDG.pl
07.05.2009 14:30, aktualizacja: 07.05.2009 15:22

Koncern Mitsubishi ogłosił rozpoczęcie arcyciekawego konkursu, w którym hiszpańscy internauci mogą niemalże dosłownie "pobrać z serwisów torrentowych" całkowicie realny samochód Mitsubishi Colt 2009.

Japoński koncern Mitsubishi w bardzo nietypowy i nowoczesny sposób rozpoczął kampanię promocyjną swojego najnowszego auta Mitsubishi Colt 2009.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Organizatorzy konkursu "Bajate un Colt" rozebrali samochód Mitsubishi Colt 200. na części i przygotowali mapę jego 30 różnych elementów. Następnie zrobili ich zdjęcia i całość umieścili w różnych miejscach Internetu związanych z sieciami p2p, głównie zaś na popularnych stronach z linkami BiTrorrent oraz eDonkey.
Pierwsza osoba, która znajdzie wszystkie 3. elementów w sieci stanie się posiadaczem samochodu Mitsubishi Colt z najnowszego rocznika. Poszczególne elementy kolekcjonuje się za pomocą specjalnego widgetu dostępnego na stronie konkursowej.
Niestety, zasięg kampanii został terytorialnie ograniczony do Hiszpanii. Konkurs jest bowiem ściśle związany z targami Barcelona Motor Show, które rozpoczynają się jutro.

Szczegóły konkursu: bajateuncoltgratis.com - http://www.bajateuncoltgratis.com/

Poniżej film promocyjny akcji z YouTube:

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)