Konkurs o płatne staże w Polkomtelu

Konkurs o płatne staże w Polkomtelu

Konkurs o płatne staże w Polkomtelu
Źródło zdjęć: © WP.PL
26.03.2008 14:52

Startuje druga edycja programu edukacyjnego Plus dla najlepszych. Konkurs, zorganizowany przez Polkomtel, umożliwia studentom uzyskanie płatnych praktyk w różnych departamentach firmy. Program adresowany jest przede wszystkim do studentów zarządzania i marketingu, ekonomii, psychologii, socjologii oraz kierunków technicznych.

Polkomtel już po raz drugi zaprasza studentów do rywalizacji o płatne staże. Aby wziąć udział w programie, należy wejść na stronę www.plusdlanajlepszych.pl i rozwiązać jedno z zamieszczonych tam zadań konkursowych. Program ma zasięg ogólnopolski i trwa przez cztery tygodnie. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 18. kwietnia.

Spośród autorów nadesłanych rozwiązań wybranych zostanie trzydziestu finalistów, którzy wezmą udział w etapie finałowym w Warszawie. Wyłonionych w finale dziesięciu laureatów uzyska możliwość odbycia płatnego stażu w następujących departamentach firmy: strategii marketingowej, komunikacji marketingowej, rozwoju produktów i usług oraz dziale planowania, kontroli i analiz.

_ Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce jest dobrą motywacją dla studentów. Zeszłoroczna edycja spotkała się z bardzo szerokim odzewem. Liczymy, że w tym roku program wzbudzi jeszcze większe zainteresowanie. Dodatkowym atutem jest fakt, że najlepsi praktykanci dostaną szansę nawiązania z nami stałej współpracy _ - mówi Wojciech Ożdżeński, dyrektor departamentu rozwoju produktów i usług w Polkomtelu.

W ramach programu _ Plus dla najlepszych _ odbędzie się również cykl wykładów na największych uczelniach ekonomicznych w kraju. Przedstawiciele Polkomtela przedstawią działalność operatora, podejmowane działania rynkowe i strategie marketingowe. Przekazane informacje, oprócz zachęcenia do pracy w Polkomtelu, będą pomocne w rozwiązywaniu zadań konkursowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)