TP w czołówce rankingu odpowiedzialnych firm

TP w czołówce rankingu odpowiedzialnych firm

TP w czołówce rankingu odpowiedzialnych firm
01.06.2009 12:03

Telekomunikacja Polska znalazła się na pierwszym miejscu wśród firm z branży telekomunikacyjnej i IT w trzecim już rankingu odpowiedzialnych firm, opublikowanym przez Gazetę Prawną. Ranking organizowany jest pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a audyt wyników przeprowadza firma doradcza PricewaterhouseCoopers.

Telekomunikacja Polska jest najwyżej sklasyfikowanym reprezentantem firm z branży: telekomunikacja, IT, AGD - wyprzedziła m.in. firmy Microsoft oraz IBM. Z kolei w zestawieniu wszystkich badanych firm znalazła się na piątym miejscu. TP od początku istnienia rankingu (w poprzednich latach publikowanego w Manager Magazin) znajduje się w czołówce odpowiedzialnych firm.

Badaniem objęto największe firmy działające w Polsce. Eksperci opracowujący ranking brali pod uwagę odpowiedzialność firmy w szeroko rozumianych relacjach z otoczeniem - z klientami, partnerami biznesowymi, pracownikami, środowiskiem naturalnym oraz zaangażowanie społeczne.

To kolejne w tym roku wyróżnienie dla Telekomunikacji Polskiej za działania CSR - w rankingu firm odpowiedzialnych społecznie „CSR 24/7" przeprowadzonym przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz firmę doradczą Braun & Partners, firma zajęła drugie miejsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)