Komórki Cyfrowego Polsatu w sieci Polkomtela

Komórki Cyfrowego Polsatu w sieci Polkomtela

Komórki Cyfrowego Polsatu w sieci Polkomtela
Źródło zdjęć: © Cyfrowy Polsat
12.08.2011 14:07

Cyfrowy Polsat rozpoczyna świadczenie swoich usług telefonii komórkowej w oparciu o infrastrukturę radiową spółki Polkomtel. Współpraca jest prowadzona na mocy umowy o roamingu krajowym, którą spółki podpisały w marcu bieżącego roku

Telefony Cyfrowego Polsatu podłączone do sieci radiowej spółki Polkomtel mają zasięg analogiczny do zasięgu sieci Plus. Klienci Cyfrowego Polsatu, tak jak dotychczas, mogą korzystać w niezmienionym kształcie ze wszystkich usług głosowych oraz transmisji danych proponowanych przez platformę.

Obecnie Cyfrowy Polsat w zakresie świadczenia swoich usług MVNO współpracuje z trzema spółkami - PTC, PTK Centertel i Polkomtel - zapewniając swoim abonentom największy zasięg usług na terenie całego kraju.

Cyfrowy Polsat usługi telefonii komórkowej oferuje od 2008 r. w modelu infrastrukturalnego operatora MVNO. Spółka wybudowała własną infrastrukturę telekomunikacyjną, co zapewnia jej pełną swobodę w kształtowaniu taryf, usług i promocji dla klientów. Dotychczas usługi świadczyła w oparciu o sieć radiową PTC Sp. z o.o. (operatora sieci T-Mobile) oraz PTK Centertel Sp. z o.o. (operatora sieci Orange)
. Telefonia komórkowa wchodzi w skład Multioferty Cyfrowego Polsatu, czyli zestawu 3 usług - telewizji, Internetu szerokopasmowego i telefonii komórkowej - który abonent może nabyć w ramach jednej umowy, opłaty abonamentowej i faktury.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)