Ipla w dekoderach Cyfrowego Polsatu

Ipla w dekoderach Cyfrowego Polsatu

Ipla w dekoderach Cyfrowego Polsatu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.03.2012 09:50, aktualizacja: 12.03.2012 14:34

Cyfrowy Polsat wzbogacił swoje dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej o nową aplikację - telewizję internetową ipla - zapewniającą dostęp do bezpłatnych materiałów wideo, dzięki połączeniu z siecią Internet. Równocześnie w menu dekoderów uaktywniona została dodatkowa funkcjonalność – „Strefa abonenta” z bieżącymi informacjami na temat stanu konta abonenckiego.

Cyfrowy Polsat wzbogacił swoje dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej o nową aplikację - telewizję internetową ipla - zapewniającą dostęp do bezpłatnych materiałów wideo, dzięki połączeniu z siecią Internet. Równocześnie w menu dekoderów uaktywniona została dodatkowa funkcjonalność – „Strefa abonenta” z bieżącymi informacjami na temat stanu konta abonenckiego. Nie dziwi takie posunięcie, ponieważ za kwotę 150 mln Cyfrowy Polsat nabył 100% udziałów w spółkach tworzących serwis ipla .

Telewizja internetowa ipla, dostępna dotychczas dla użytkowników komputerów, telewizorów, tabletów i smartfonów, została wprowadzona na dekodery Cyfrowego Polsatu. W pierwszej kolejności z kilkudziesięciu tysięcy bezpłatnych materiałów wideo z różnych kategorii tematycznych będą mogli korzystać użytkownicy dekoderów HD5000. W kolejnym kroku aplikacja ipla trafi do dekoderów MINI HD 2000.

Abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają dostęp do bogatych zasobów wideo na życzenie tej największej w Polsce telewizji internetowej - seriali, programów telewizyjnych, wiadomości i relacji sportowych z anten takich stacji, jak: Polsat, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, WeddingTV, Polsat Play, MTV, iTV, TV4. TV Puls, Polsat Sport, Polsat Sport Extra.

Aby cieszyć się z nowej funkcjonalności dekodera wystarczy podłączyć go do Internetu o przepustowości minimum 2 Mb/s. Dostęp do usługi ipla włączany jest automatycznie po pobraniu przez dekoder najnowszej wersji oprogramowania. Obsługa aplikacji odbywa się za pomocą pilota i jego przycisków kierunkowych.

Dodatkowo dekodery Cyfrowego Polsatu zostały wzbogacone o aplikację umożliwiającą użytkownikom zapoznanie się z bieżącymi informacjami na temat ich abonamentu i płatności. „Strefa abonenta”. to nowy obszar w menu dekodera, który w formie planszy wyświetlanej na ekranie telewizora udostępnia m.in. dane na temat ostatniej aktualizacji danych, ewentualnego zadłużenia, terminu płatności najbliższego rachunku, numeru rachunku bankowego, daty ostatnio zaksięgowanej wpłaty, posiadanych wolnych środków. Dane dostępne są indywidualnie dla każdego klienta z dekoderem wyposażonym w tę funkcję.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)