Złote Anteny Świata Telekomunikacji dla Polkomtela

Złote Anteny Świata Telekomunikacji dla Polkomtela

09.03.2012 11:09, aktual.: 09.03.2012 11:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wtorek 6 marca br. podczas Wielkiej Gali Polskiej Gospodarki zorganizowanej w trakcie Polskiego Kongresu Gospodarczego Polkomtel SA wyróżniony został nagrodami branżowymi – Złotymi Antenami Świata Telekomunikacji 2012, które laureatom wręczyła Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Magdalena Gaj.

W kategorii Wydarzenie Roku za największą transakcję na polskim rynku telekomunikacyjnym i konsekwentne budowanie grupy telekomunikacyjnej oraz wizję i wyobraźnię zmieniającą świat Złotą Antenę Świata Telekomunikacji 201. otrzymał Prezes Zygmunt Solorz-Żak za zakup Polkomtela.

Polkomtel SA otrzymał Złote Anteny Świata Telekomunikacji 201. w kategoriach Produkt Roku oraz Usługa Roku.

Za Produkt Roku uznano PMR CDMA jako rozwiązanie mobilne dla biznesu. System Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej (PMR CDMA) to kompleksowe rozwiązanie trankingowe, całkowicie niezależne od publicznej sieci GSM/UMTS, dostępne w Polsce wyłącznie w sieci Plus. Cechy użytkowe systemu czynią go idealnie dostosowanym pod względem jakości i niezawodności do potrzeb najbardziej wymagających klientów instytucjonalnych i biznesowych.

W kategorii Usługa Roku wyróżniono Polkomtel wspólnie z Cyfrowym Polsatem wyróżniony wdrożenie najnowszej na świecie technologii transmisji danych LTE 1800, dzięki której prędkości w mobilnym internecie wynoszą już do 100 megabitów na sekundę. Polkomtel SA otrzymał także wyróżnienie w kategorii Kampania Promocyjna Roku za kampanię „Daj o Siebie zadbać”.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także