Karta kredytowa Ery i Polbanku ze zwrotem 1% zakupów

Karta kredytowa Ery i Polbanku ze zwrotem 1% zakupów

Karta kredytowa Ery i Polbanku ze zwrotem 1% zakupów
12.11.2008 16:15, aktualizacja: 12.11.2008 16:38

PTC i Polbank EFG zaoferowali nowy produkt - Kartę Kredytową Polbank-Era, dedykowaną abonentom i użytkownikom sieci Era. Jest to oferta, dzięki której klienci otrzymają częściowy zwrot poniesionych wydatków, zarówno z transakcji gotówkowych, jak i bezgotówkowych. Karta obsługiwana jest w systemie płatniczym MasterCard.

Klient może otrzymać limit kredytowy do 8 tys. zł, bez konieczności okazania zaświadczenia o dochodach. Potrzebna jest jedynie pisemna deklaracja o ich wysokości. Jeżeli klient przedstawi zaświadczenie o dochodach, może otrzymać limit kredytowy nawet do 50 tys. zł.

W celu uzyskania karty Polbank-Era według uproszczonych zasad, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści Karta na numer 80822, zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta pod bezpłatny numer 0-728 822 822, albo odwiedzić salon lub sklep sprzedaży własnej sieci Era.

Równowartość 1% wydatków, w ramach tzw. _ Bonusu Era _, będzie wyliczana i zwracana na rachunek karty klienta po zakończeniu miesięcznego okresu rozliczeniowego. Bonus będzie widoczny na wyciągu bankowym. Klient może w ten sposób otrzymać zwrot nawet do 750 zł rocznie. Przypomnienia o terminie spłaty zadłużenia na karcie wysyłane będą do klienta bezpłatnie SMS-em.

Karta Polbank-Era to także jedyny produkt wśród partnerskich ofert banków i firm telekomunikacyjnych, gdzie w pierwszym roku nie jest pobierana opłata roczna za użytkowanie. W kolejnych latach opłaty również są korzystniejsze od podobnych ofert: w zależności od wysokości wydatków w skali roku wyniosą 39 zł lub 20 zł, a nawet 0 zł, jeśli klient w ciągu 12 miesięcy od rocznicy wydania karty dokona minimum 36 transakcji lub transakcji na łączną kwotę 10 800 zł.

Karta posiada także najniższe oprocentowanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych wśród kart partnerskich banków i firm telekomunikacyjnych: przez pierwszych 6 miesięcy 12,9%, a po tym okresie 19,9%.

Polbank-Era to także jedyna karta w tym segmencie, której transakcje przeliczane są bezpośrednio z lokalnej waluty na złotówki, dzięki czemu klient unika kosztów podwójnego przewalutowania, stosowanego przez większość banków, a co za tym idzie - wydaje mniej.

Karta posiada również najdłuższy okres bezodsetkowy w segmencie kart partnerskich banków z operatorami komórkowymi - aż do 56 dni. Kolejny jej atut to najbardziej atrakcyjna w tym sektorze możliwość rozłożenia na raty każdej transakcji o wartości nie mniejszej niż 500 zł. Posiadacz karty ma do wyboru 2, 5, 10 lub 12 nieoprocentowanych rat, a jedyny koszt, jaki ponosi, to opłata w wysokości 5% wartości transakcji (także rozkładany na raty).

Dodatkowe korzyści z posiadania Karty Kredytowej Polbank-Era to:
• bezpłatne ubezpieczenie na życie - posiadacz karty objęty jest bezpłatnym ubezpieczeniem na życie oraz od skutków trwałej niezdolności do pracy,
• dodatkowe bezpieczeństwo - Polbank EFG bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszystkie nieuprawnione transakcje dokonane bez winy Klienta, nawet przed zastrzeżeniem karty,
• jest to jedyna spośród kart z tego segmentu, która posiada możliwość aktywacji funkcjonalności debetowej. Oznacza to, że do karty Kredytowej Polbank-Era posiadacz będzie mógł "podpiąć" od 1 do 8 rachunków osobistych prowadzonych w Polbanku. Dzięki temu, za pomocą jednej karty klient będzie miał dostęp w bankomatach własnych Polbanku do środków zarówno z limitu kredytowego, jak i zgromadzonych na swoich kontach.

Nowa karta kredytowa oferowana będzie klientom w salonach i sklepach sieci Era oraz w oddziałach Polbanku. Więcej informacji o nowej Karcie Kredytowej Polbank-Era na dedykowanej stronie www.polbankera.pl oraz na www.era.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)