Jedna z najszybszych kart CompactFlash - SanDisk Extreme® Ducati Edition

Jedna z najszybszych kart CompactFlash - SanDisk Extreme® Ducati Edition

Jedna z najszybszych kart CompactFlash - SanDisk Extreme® Ducati Edition
Źródło zdjęć: © SanDisk
09.05.2008 20:01, aktualizacja: 12.05.2008 14:14

Jeśli chodzi o szybkość, karta SanDisk Extreme® Ducati Edition
CompactFlash bije wszystkich na głowę. Dzięki sekwencyjnej szybkości
zapisu i odczytu na poziomie 45 MB/s karta SanDisk Extreme® Ducati
Edition CompactFlash jest jedną z najszybszych kart dostępnych na rynku.

Jeśli chodzi o szybkość, karta SanDisk Extreme® Ducati Edition CompactFlash bije wszystkich na głowę. Dzięki sekwencyjnej szybkości zapisu i odczytu na poziomie 45 MB/s* karta SanDisk Extreme® Ducati Edition CompactFlash jest jedną z najszybszych kart dostępnych na rynku. *
Większość profesjonalnych fotografów polega na wydajności kart pamięci z rodziny SanDisk Extreme. Dzięki tej nowej, szybszej karcie profesjonalni fotografowie, również ci, którzy używają cyfrowych aparatów średnioformatowych, mogą uzyskać przewagę nad konkurencją, posiadając możliwość szybszego zapisywania, przeglądania i przesyłania obrazów, a także dysponując większą pojemnością. Podobnie jak motocykle Ducati, ta karta wytrzyma użytkowanie w najtrudniejszych warunkach – została zaprojektowana do pracy w szerokim zakresie temperatur podczas wymagających sesji fotograficznych.
Szczegółowe informacje:
· Dostępne w konfiguracjach 4 GB i 8 GB
· Szybki zapis/odczyt sekwencyjny: 45 MB/s

· Przetestowane w szerokim zakresie temperatur: od -13°F do 185°F (od -25°C do -85°C)
· W zestawie futerał podróżny
· W zestawie płyta CD z oprogramowaniem RescuePRO® Deluxe Recovery
· Wieczysta gwarancja

Obraz
© Karta CompactFlash - Extreme Ducati Edition (fot. SanDisk)

SanDisk Extreme® IV CompactFlash® - Jako lider w technologii szybkich pamięci flash, firma SanDisk prezentuje najnowsze produkty sztandarowe –. linię kart Extreme® IV CompactFlash®. Linia kart Extreme IV CompactFlash to najnowsze karty dla profesjonalnych fotografów wymagających nośników o najwyższej wydajności i największej pojemności do cyfrowych aparatów fotograficznych (SLR). Niezwykle duża szybkość zapisu i odczytu danych. (Do 40 MB/s) Najwyższa wytrzymałość, szybkość i jakość wymagane obecnie w nowoczesnej fotografii.Niezwykle duża szybkość zapisu i odczytu danych na kartach pamięci Extreme IV wynika z zastosowania innowacyjnej technologii ESP („Enhanced Super-Parallel Processing”) umożliwiającej uzyskanie większej wydajności. Jedna z największych szybkości odczytu/zapisu dostępnych obecnie na rynku – sekwencyjny odczyt i zapis do 40 MB/s.

Od 200. roku firma SanDisk jest również jednym z trzech głównych sponsorów firmy Ducati w prestiżowych wyścigach GP Moto. Kultowa włoska marka motocykli Ducati kojarzy się z szybkością, wydaje się więc, że jest idealnym partnerem dla producenta nośników pamięci, który między innymi szybkością rywalizuje z konkurencją. W związku z tym wydarzeniem firma SanDIsk wprowadziła na rynek specjalne wersje swoich kart pamięci w standardach CompactFlash oraz SD.

Obraz
© Karty CompactFlash - Extreme IV (fot. Sandisk)

SanDisk Extreme®. Ducati Edition SD™ Plus to nowoczesne urządzenie typu 2-w-1, działające jako szybka karta SD oraz dysk USB. Unikalna, otwierana obudowa karty SD kryje wtyk USB 2.0 umożliwiający jej bezpośrednie podłączenie do komputera. Jest to jedna z najszybszych dostępnych kart SD™ Plus z sekwencyjną szybkością odczytu/zapisu 20 MB/s

Karta SanDisk Extreme®. Ducati Edition SD™ Plus jest przeznaczona dla profesjonalistów wymagających od swoich urządzeń najwyższej wydajności. Wybierając kartę SanDisk Extreme® Ducati Edition SD™ Plus, profesjonaliści mogą mieć pewność, że wybrali jeden z najlepszych i najwydajniejszych kart SD™ Plus firmy SanDisk. Podwójna wygoda używania jej jako karty pamięci oraz dysku USB zapewnia profesjonalistom uniwersalność, której wymagają. Dołączone oprogramowanie RescuePro® Deluxe zapewnia dodatkową wygodę dzięki możliwości odtwarzania przez użytkownika przypadkowo usuniętych obrazów, dokumentów, muzyki i innych plików. Karta ta oferuje profesjonalnym fotografom szybkość i niezawodność kart SanDisk Extreme SD oraz wygodną możliwość przesłania obrazów do komputera bez użycia dodatkowego czytnika lub kabla. Podobnie jak motocykle Ducati, ta karta wytrzyma użytkowanie w najtrudniejszych warunkach – została zaprojektowana do pracy w szerokim zakresie temperatur podczas wymagających sesji fotograficznych

Obraz
© Karta SD Extreme Ducati Edition (fot. SanDisk)

Szczegółowe informacje:
· Dostępny w wersji 4 GB
· Szybki zapis/odczyt sekwencyjny: 20 MB/s*
· Przetestowane w szerokim zakresie temperatur: od -13°F do 185°F (od -25°C do -85°C)
· W zestawie uchwyt do kluczy
· W zestawie płyta CD z oprogramowaniem RescuePRO® Deluxe Recovery
· Wieczysta gwarancja

*Wysoka wydajność dla zdjęć i filmów *
Założona w 198. roku przez dr. Eli Harariego, uznanego na całym świecie eksperta w dziedzinie pamięci nieulotnych, firma SanDisk stała się największym światowym dostawcą innowacyjnych produktów do magazynowania danych z pamięcią flash. Służąc zarówno konsumentom (poprzez ponad 200 000 sklepów detalicznych na całym świecie), jak i producentom OEM, firma SanDisk projektuje, rozwija, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę systemów elektronicznych i urządzeń cyfrowych. Firma SanDisk udziela także licencji na swoją technologię wielu czołowym firmom w tej branży.

Dzięki dużej pojemności pamięci flash umożliwiającej przechowywanie dużych ilości danych w niewielkim, wymiennym formacie, produkty firmy SanDisk pomogły osiągnąć wykładniczy wzrost sprzedaży cyfrowych aparatów fotograficznych, wielofunkcyjnych telefonów komórkowych, dysków flash USB i innych cyfrowych urządzeń konsumenckich.

Obecnie firma SanDisk posiada około 60. amerykańskich i ponad 300 zagranicznych patentów i jest jedyną firmą na całym świcie, która posiada prawa zarówno do produkcji, jak i do sprzedaży wszystkich głównych formatów kart flash, takich jak CompactFlash®, SD™, miniSD™, microSD™, MultiMediaCard™, Reduced Size MultiMediaCard (RS-MMC™), Memory Stick PRO™ i pokrewne produkty Memory Stick™, xD-Picture Card™ oraz dyski flash USB.

Profesjonalne produkty firmy SanDisk zostały zaprojektowane dla fotografów wymagających najszybszych, wytrzymałych i niezawodnych kart pamięci dostępnych na rynku. Profesjonalni fotografowie pracujący w trudnych warunkach wymagają dużo od kart pamięci:

  1. Większej szybkości.
  2. Większej wydajność.
  3. Większej niezawodność. Profesjonalne produkty firmy SanDisk oferują wszystko, czego oczekujesz, a nawet więcej!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie