Karta SanDisk SDHC Extreme Pro 45 MB/s

Karta SanDisk SDHC Extreme Pro 45 MB/s
Źródło zdjęć: © SanDisk

18.01.2011 14:15, aktual.: 18.01.2011 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SanDisk zaprezentował kartę 45 MB/s Extreme Pro SDHC UHS-I. W karcie zastosowano technologię Ultra High Speed (UHS), pochodzącą z nowo opublikowanej specyfikacji SD 3.0. Karta osiąga czas odczytu i zapisu do 45 Mb/sek. Opracowany przez SanDisk sterownik Power Core gwarantuje dodatkowo długotrwałą niezawodność dzięki możliwości szybkiej i efektywnej dystrybucji danych

Zaprojektowana z myślą o najnowszych aparatach

Aparaty fotograficzne typu DSLR posiadają coraz bardziej wyszukane funkcje, jak tworzenie zdjęć seryjnych o wysokiej liczbie pikseli i nagrywanie wideo wysokiej rozdzielczości (HD). Współczesny fotograf potrzebuje zatem zaawansowanych technologicznie kart pamięci, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał sprzętu.

Obraz
© (fot. SanDisk)

Karta SanDisk Extreme Pro SDHC oferuje szybkość zapisu do 4. Mb/sek., co wpływa na zwiększenie jakości tworzenia seryjnych obrazów w formacie RAW. Karta spełnia również wymogi klasy 1 klasyfikacji szybkości UHS wideo, gwarantując minimalną stabilną szybkość zapisu 10 Mb/sek., co umożliwia nagrywanie wideo HD w rozdzielczości 1080p lub nawet materiałów 3D.

Karta Extreme Pro SDHC firmy SanDisk zawdzięcza szybkość pracy wykorzystywanemu inteligentnemu sterownikowi Power Core. Funkcje przewidywania i binarnego buforowania danych dodatkowo zwiększają wydajność karty.

Niezawodność

Wyposażona w mechanizm automatycznej poprawy błędów (ECC) karta SanDisk Extreme Pro SDHC oferuje długotrwałą niezawodność. Zaawansowana funkcja równoważenia zużycia wydłuża żywotność karty poprzez równomierną dystrybucję danych na karcie. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony karta została wyposażona na jeden rok w oprogramowanie do odzyskiwania danych z nośników Rescue PRO, które daje możliwość odzyskania zdjęć nawet po ich przypadkowym usunięciu.

Trwałość

Zaprojektowana specjalnie z myślą o pracy w ekstremalnych warunkach karta gwarantuje fotografom, że ich zdjęcia przechowywane są na jednej z najbardziej wytrzymałych kart na świecie. Karta SanDisk Extreme Pro SDHC jest odporna na działanie wody, wstrząsów i drgań, promieniowania rentgenowskiego, działanie pola magnetycznego, a ponadto może pracować zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Karta jest objęta dożywotnią, ograniczoną gwarancją.

Dostępność i cena

Karta dostępna jest w wersjach od 8 do 32 gigabajtów, sugerowane ceny detaliczne wynoszą 200 zł za 8 GB, 410 zł 16 GB i 32 GB 800 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)