Sandisk Extreme III 8GB SDHC

Sandisk Extreme III 8GB SDHC

Sandisk Extreme III 8GB SDHC
Źródło zdjęć: © sandisk
18.10.2007 11:58

Większa pojemność i duża szybkość transmisji to najważniejsze
zalety 8-gigabajtowej (GB)1 karty pamięci flash SDHC™ (SD
High-Capacity) SanDisk Extreme® III, która została wprowadzona do
sprzedaży przez SanDisk

Do 8-gigabajtowej karty SDHC będzie dołączany czytnik SanDisk MicroMate™ USB 2.0 – o wartości 20 dolarów – aby użytkownicy dysponowali pojedynczym rozwiązaniem do tworzenia, przechowywania i przenoszenia fotografii. Karta i czytnik mają być dostępne w amerykańskich sklepach detalicznych w ciągu następnych 30 dni w sugerowanej cenie 179,99 dolara. Będą również dostępne w Europie.

8-gigabajtowa karta SanDisk Extreme III SDHC mieści ponad 4000 zdjęć wysokiej rozdzielczości albo nawet 16 godzin wideo MPEG42. Szybkość odczytu i zapisu wynosi 20 megabajtów na sekundę, co zapewnia szybką wymianę danych z komputerem osobistym.

Wszystkie karty SanDisk Extreme III oferują technologię ESP, która przyspiesza transmisję danych, oprogramowanie RescuePRO® do odzyskiwania przypadkowo usuniętych plików i zdjęć, a także specjalną infolinię pomocy technicznej oraz ograniczoną gwarancję wieczystą. Karty są zaprojektowane do pracy w skrajnych temperaturach (od -25 do 85 stopni Celsjusza), na dużych wysokościach oraz w innych trudnych warunkach.

Ultraprzenośny, wydajny czytnik kart MicroMate SDHC umożliwia szybkie przenoszenie zdjęć z karty SDHC do komputera osobistego. Odczytuje zarówno standardowe karty pamięci SD, jak i SDHC. Czytnik będzie dołączany bezpłatnie do karty 8GB SanDisk Extreme III SDHC.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)