Miniaturowy pendrive SanDisk

Miniaturowy pendrive SanDisk

Miniaturowy pendrive SanDisk
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.07.2014 11:03

SanDisk wprowadza na rynek nową, miniaturową pamięć flash USB 3.0 SanDisk Ultra Fit. Nowy model należy do najbardziej wydajnych urządzeń tego rodzaju na rynku i jest do 10 razy szybszy od konwencjonalnych pamięci USB 2.0. Przy swoich niewielkich rozmiarach, wyróżnia się znaczną pojemnością, wynoszącą do 64 GB.

Pendrive wykorzystuje zalety USB 3.0 i umożliwia odczyt danych z prędkością do 13. MB/s1. Dzięki tak dużej prędkości nowa pamięć doskonale nadaje się do przenoszenia filmów i kolekcji zdjęć: przesyłanie pełnometrażowego filmu (1.2 GB, MPEG-4) zajmuje mniej niż 40 sekund.

Cruzer Fit USB 3.0 jest mniejszy niż moneta 1 Euro (odpowiednik 2zł ). Jego wymiary 19,1. x 16,15 x 8,64 mm sprawiają, że po umieszczeniu go w porcie USB, pamięć jest praktycznie niewidoczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu, port nie jest narażony na uszkodzenia w czasie pracy na laptopie, konsoli czy urządzeniu audio.

Wraz z pendrive’m otrzymujemy oprogramowanie SanDisk SecureAccess, przeznaczone do zabezpieczania prywatnych plików hasłem i ich szyfrowania za pomocą algorytmu AES z kluczem 128-bitowym, a także program RecuePro do odzyskiwania danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)