Jacek Murawski na temat oferty WPmobi

Jacek Murawski na temat oferty WPmobi

29.08.2007 12:24, aktual.: 29.08.2007 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozmowa z Jackiem Murawski, prezesem zarządu Wirtualnej Polski na temat oferty WPmobi

Na początku tygodnia firma Audytel podała prognozę, że na koniec 2007 r. na 100 abonentów przypadać będzie 107 aktywnych kart SIM. Argumentowała to faktem startu WPmobi i Cyfrowego Polsatu jako operatorów wirtualnych. Czy nie czujecie w tym momencie presji?

Oczywiście, że czujemy. Chyba każdy by czuł. Z drugiej strony strach nie spętał nam nóg. To dla nas dodatkowa motywacja. Rozmawiamy na kilka godzin przed oficjalnym zaprezentowaniem naszej oferty, a my ciągle ją doszlifowujemy, staramy się jeszcze ją uatrakcyjnić. Także presja jest, ale bez paniki.

Czy prognozy, które przedstawiliście na początku lipca pozostają aktualne?

Tak. W ciągu trzech lat chcemy zdobyć 25. tys. użytkowników swojej oferty. Ta prognoza pozostaje aktualna. A jeśli uda się więcej, to zdobędziemy ich więcej.

Prasa spekulowała, że oferta WPmobi ma być odpowiedzią na ofertę Play …

Trudno mi wprost odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno –. co już prasa pisała – nie będziemy walczyć z Orange. To chyba oczywiste. Jeśli chodzi o Play nie można nas bezpośrednio porównywać. Nie ten budżet na promocje. Jednak rzeczywiście mogę przyznać, że konstruujemy naszą propozycję tak, aby chętni mogli wybierać między nami, a Play. Bo o ile na promocję nie możemy wydać tyle co oni, o tyle spokojnie jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjniejsze stawki i za połączenia głosowe i za transmisję danych. Stąd m.in. współpraca z Orange i dostęp do sieci 3G. Nie ukrywam, że chcemy być operatorem multimedialnym

Dziękuję za rozmowę

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)