TakTak HOT - szczegóły oferty

TakTak HOT - szczegóły oferty

14.07.2009 15:50, aktual.: 14.07.2009 16:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 15. lipca w ofercie prepaid Ery pojawi się nowa taryfa - TakTak HOT. Cena minuty do wszystkich to 29 groszy (do Play - 79 groszy), a SMS do wszystkich sieci komórkowych będzie kosztował 18 groszy.

Od 15. lipca w ofercie prepaid Ery pojawi się nowa taryfa - TakTak HOT. Cena minuty do wszystkich to 29 groszy (do Play - 79 groszy), a SMS do wszystkich sieci komórkowych będzie kosztował 18 groszy - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Na nową taryfę będzie można zmigrować już od północy za pomocą ekspresowego menu _ 100# _ wybierając opcję _ Taryfa _.

W ofercie TakTak HOT nie będą dostępne żadne pakiety obniżające koszty świadczenia usługi poza pakietem 5 MB na transmisję danych. Posiadacze tej taryfy będą mogli korzystać ze wszystkich promocji doładowań.

Użytkownicy mogą migrować dowolną ilość razy pomiędzy taryfą TakTak HOT i Nowy TakTak, ale tylko pierwsze dwie migracje są darmowe. Każda następna to koszt 3 zł.

W momencie zmiany taryfy na TakTak HOT, wszystkie posiadane usługi i pakiety zostają dezaktywowane. Posiadacze tej taryfy mogą jednak zbierać jednostki przydzielane ekstra za doładowania konta (jak np. minuty za doładowanie z abonamentu), stan i ważność tych jednostek podczas zmiany taryfy TakTak HOT na Nowy TakTak zostanie przeniesiony. W momencie zmiany taryfy z TakTak HOT na Nowy TakTak stan i ważność konta podstawowego oraz stan i ważność konta _ Złotówek do sieci Era _ oraz ważność konta przechodzą niezmienione na nową taryfę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także