WPmobi - jedyna tak elastyczna sieć

WPmobi - jedyna tak elastyczna sieć

WPmobi - jedyna tak elastyczna sieć
10.12.2008 15:25, aktualizacja: 17.12.2008 11:45

Według Gazety Prawnej „najbardziej zróżnicowaną ofertę – dla klientów więcej rozmawiających, wysyłających SMS-y, lub korzystających z usług internetowych – ma WPmobi, operator Wirtualnej Polski” (Gazeta Prawna, 8 września 2008, str.7). I rzeczywiście, WPmobi to jedna z ciekawszych ofert dla telefonów na kartę.

Według Gazety Prawnej „najbardziej zróżnicowaną ofertę – dla klientów więcej rozmawiających, wysyłających SMS-y, lub korzystających z usług internetowych – ma WPmobi, operator Wirtualnej Polski” (Gazeta Prawna, 8 września 2008, str.7).

I rzeczywiście, WPmobi to jedna z ciekawszych ofert dla telefonów na kartę. W przeciwieństwie do wszech-panujących na rynku płaskich stawek, w WPmobi jest możliwość wyboru taryfy dokładnie dopasowanej do potrzeb klientów. W zależności od tego, z jakiej opcji najchętniej korzysta posiadacz telefonu komórkowego –. rozmowy głosowe, wysyłanie sms-ów, Internet – w sieci WPmobi może wybrać MobiGłos MobiTekst lub MobiTransfer. Co ważne, w każdej chwili można zmienić taryfę, nie ponosząc z tego tytułu żadnych kosztów.

Zróżnicowane taryfy to nie wszystko. WPmobi oferuje bowiem dużo więcej.
Po pierwsze, w ramach sieci WPmobi można niemal bez ograniczeń korzystać z kluczowych witryn informacyjnych i rozrywkowych Wirtualnej Polski w serwisie mini.wp.pl, jak Wiadomości, Film, Facet, Kobieta, Muzyka, Sport, Tech, Moto, słowniki, mapy do nawigacji GPS, porównywarka kredytów. Sprawdzać też można prognozę pogody, repertuar kin, kursy walut, pocztę e-mail, itp. Pakiet usług, w tym możliwość korzystania z mobilnej wersji portalu WP w ramach promocji100 MB miesięcznie (sic!), otrzymać można dokładnie za 5 złotych, tyle bowiem wynosi minimalna kwota doładowania.

Jedną z cech wyróżniających WPmobi jest to, że dokładnie za 5 złotych doładowania można przez 3. dni wykonywać połączenia, przesyłać wiadomości tekstowe, sięgać do serwisów internetowych WP przystosowanych do wyświetlaczy telefonów komórkowych. Co miesiąc na „surfowanie w Sieci” jest do wykorzystania aż 100 MB i to bez dodatkowych opłat, wystarczy mieć aktywne konto w sieci WPmobi. Na dodatek limit 100 MB odnawia się co miesiąc. –mówi Jolanta Duszak z Działu Projektów Telekomunikacyjnych Wirtualnej Polski.

W konkurencyjnych ofertach telefonów na kartę 5 złotych przedłuża możliwość wykonywania połączeń jedynie na kilka dni, w WPmobi –. na miesiąc i co miesiąc, dodatkowo, jest aż 100 MB do wykorzystania na bezpłatne przeglądanie stron internetowych WP.pl

Oczywiście, nikt nie musi z tego powodu przeglądać wyłącznie stron WP, ponieważ stawki za przeglądanie innych niż WP stron internetowych są jednymi z najatrakcyjniejszych w Polsce –. jedynie 6 groszy za 150 KB.

Paweł Janecki, koordynator mini.wp.pl, serwisu WP.pl dedykowanego na telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne typu MDA/ PDA, wyjaśnia: Od początku staramy się udostępniać użytkownikom komórek kluczowe serwisy i usługi WP. Te, które mogą być przydatne na co dzień i te, które stanowią dobrą rozrywkę. Prezentujemy wiadomości z kraju i świata, aktualności sportowe, kursy walut, notowania giełdowe, itp. Niedawno w dostępnym przez komórkę serwisie Kobieta pojawiły się podkategorie Żyj zdrowo i Małżeństwo, w serwisie Tech –. Komputery, Mobile, Internet, w Moto – Premiery, Testy, Porady. Systematycznie rozwijamy mini.wp.pl, ,ostatnio udostępniliśmy dwa rozrywkowe serwisy na telefony: m.nocoty.pl i m.niewiarygodne.pl, a wkrótce pojawią się nowe, ciekawe mobilne propozycje.

Po drugie, jedynie w sieci WPmobi można mieć aktywny telefon aż przez 30 dni, zasilając konto minimalną kwotą 5 złotych. Dotyczy to zarówno połączeń wychodzących, jak i przychodzących. Doładowanie telefonu kwotą 20 złotych sprawia natomiast, ze można odbierać połączenia przychodzące aż przez kwartał, czyli 90 dni. Po trzecie, każde doładowanie karty WPmobi jest premiowane, o ile minimalna kwota doładowania wyniesie 3. złotych. W ten sposób można zaoszczędzić do 150 złotych, w zależności od jednorazowego wydatku, który zamierza ponieść użytkownik Sieci.

Co jeszcze mogą posiadacze telefonu w sieci WPmobi? Otrzymywać promocje i rabaty (np.Wirtualny Gość)
, brać udział w konkursach, wrzucać na komórkę pliki z serwisu studio.wp.pl.

Strona domowa WPmobi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)