iPlus CDMA w sprzedaży od 29 marca

iPlus CDMA w sprzedaży od 29 marca

28.03.2011 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od wtorku 29 marca we wszystkich punktach sprzedaży sieci Plus dostępna będzie oferta iPlus CDMA. Nowa oferta umożliwia dostęp do szybkiego internetu drogą radiową na terenach nisko zurbanizowanych, na których nie ma "kablowego" internetu stacjonarnego.

iPlus CDMA dostępny jest w trzech taryfach z wysokimi limitami danych do wykorzystania, a dodatkowo przez pierwsze 1. miesięcy od aktywacji dokonanej w godzinach między 24:00 a 9:00 rano limity te nie obowiązują i z internetu można korzystać bez żadnych ograniczeń.

Cennik dla nowych klientów:

Obraz

Cennik dla obecnych klientów:

Obraz

Każdy nowy klient może skorzystać z opcji „weź na próbę”, by przez siedem dni przetestować i osobiście przekonać się, jak działa nowy internet w Plusie. Jeśli z jakiegoś powodu oferta nie spełni oczekiwań, można oddać modem i rozwiązać umowę, nie ponosząc kosztów rezygnacji.

Do obsługi iPlus CDMA oferowane są do wyboru trzy terminale:
- dwa modemy podłączane do komputera przez port USB w cenie 99 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w dwóch pozostałych,
- router, który umożliwia korzystanie z internetu przez WLAN lub port Ethernet w cenie 14. zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych.
iPlus CDMA oferuje szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu.

iPlus CDMA obejmuje obecnie zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku dostępny będzie 80% ludności na 74% powierzchni Polski.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)