iPlus CDMA - szybki internet poza miastami

iPlus CDMA - szybki internet poza miastami

iPlus CDMA - szybki internet poza miastami
11.03.2011 12:49

Od poniedziałku 14 marca operator sieci Plus rozpoczyna testy nowej usługi - internetu stacjonarnego iPlus CDMA. Po zakończeniu testów oferta będzie dostępna dla klientów. iPlus CDMA oferuje klientom internet na terenach, na których nie ma „kablowego” internetu stacjonarnego oraz tam gdzie internet mobilny nie spełniał oczekiwań.

Obecnie iPlus CDMA obejmuje obecnie swoim zasięgiem 74. ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku ma objąć około 85% ludności i 90% powierzchni. iPlus CDMA to szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu, co pozwala m.in. na swobodne korzystanie z Internetu.

W ofercie iPlus CDMA dostępne są trzy taryfy (5. zł, 70 zł, 110 zł brutto) z wysokimi limitami danych do wykorzystania (od 3 do nawet 25 GB). Dodatkowo, przez 12 miesięcy od aktywacji pomiędzy 24:00 a 9:00 rano limity te nie obowiązują i z internetu można korzystać bez żadnych ograniczeń. Każdy nowy klient będzie mógł skorzystać z opcji „weź na próbę”, by przez siedem dni przetestować i osobiście przekonać się jak działa nowy internet w Plusie. Jeśli z jakiegoś powodu oferta nie spełni oczekiwań, można oddać modem i rozwiązać umowę bez kosztów rezygnacji. Dotychczasowi klienci iPlu mogą wypróbować iPlusa CDMA bez żadnych dodatkowych kosztów, a po podpisaniu umowy przez pierwsze dwa miesiące będą mogli korzystać z niego za darmo.

Oferta dla nowych klientów:

Obraz

Oferta dla obecnych klientów Plusa:

Obraz

Dostępne będą również trzy terminale do wyboru:
- dwa modemy podłączane do komputera przez port USB w cenie 99 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w dwóch pozostałych
- router, który umożliwia korzystanie z internetu przez WLAN lub port Ethernet w cenie 149 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)