iPhone 4 bez SIM-Locka w Polsce - drogo

iPhone 4 bez SIM‑Locka w Polsce - drogo

iPhone 4 bez SIM-Locka w Polsce - drogo
25.08.2010 13:57, aktualizacja: 26.08.2010 09:58

Do tej pory, aby kupić iPhona należało się udać do któregoś z operatorów komórkowych, albo szukać okazji na portalach aukcyjnych. Najambitniejsi sprowadzali telefon samodzielnie zza oceanu. Teraz iPhona 4 można kupić także w zwykłym sklepie. Do swojej oferty wprowadziła go sieć Vobis.

Ile będzie kosztowała nas ta przyjemność? 16GB model wyceniono na bagatela 4.300zł, a zapisy na niego przyjmowane są na bieżąco. Czy to się opłaca? Kwestia do dyskusji. W ofertach operatorów kupujemy telefon w cenie od około 2.80. zł do 3.800zł, jednak zobowiązani jesteśmy kontraktem trwającym z reguły 2 lata. Do tego musimy opłacać nie najtańszy abonament telefoniczny.

Kupując iPhona na wolnym rynku, musimy pamiętać, że akurat ten telefon pozbawiony stałego dostępu do Internetu traci wiele ze swojej funkcjonalności. To właśnie dlatego dedykowane iPhonowi abonamenty posiadają wysokie limity transmisji danych. Co ciekawe, do tej pory Apple nie sprzedawało swojego telefonu poza siecią dystrybucji operatorów GSM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)