Od jutra iPhone 3G S dostępny w Orange

Od jutra iPhone 3G S dostępny w Orange

Od jutra iPhone 3G S dostępny w Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL
30.07.2009 13:28

Od 31 lipca w ofercie Orange znajdzie się najnowszy iPhone 3G S. Telefony będzie można kupić wraz z dedykowanymi planami abonamentowymi dla klientów indywidualnych oraz firm. Oprócz minut na rozmowy klienci zyskają w nich pakiety pozwalające na swobodny dostęp do internetu

Orange jest jednym z dwóch operatorów mających wyłączność na sprzedaż iPhone'a w Polsce. Klienci mogą kupować je w 63. wybranych Salonach Orange na terenie kraju oraz zamawiać w sklepie internetowym na stronie www.orange.pl. W nowej ofercie do wyboru będą telefony w wersji z pamięcią 16 i 32 GB, w kolorze białym lub czarnym. W Orange nadal będzie dostępny także iPhone 3 G (8 GB), który debiutował na polskim rynku rok temu.

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Klienci chcący kupić nowy produkt firmy Apple będą mogli wybrać jeden z dedykowanych planów taryfowych dostępnych w ofertach Orange abonament - dla klientów indywidualnych oraz Nowy Plan dla Firm. W każdym z nich, w cenie abonamentu otrzymają:

  • pakiety minut na połączenia
  • bezpłatne usługi dodatkowe do wyboru
  • dostęp do mobilnego internetu o prędkości do 7,2 Mb/s
  • dostęp do Hotspotów Orange.

Szczegóły oferty oraz lista Salonów Orange, w których można kupić iPhone'a 3G S będą dostępne na www.orange.pl/iphone w dniu wejścia telefonu do sprzedaży.

iPhone 3. S to kolejna generacja telefonu zdobywającego ogromną popularność we wszystkich krajach, w których jest dostępny. Łączy w sobie trzy główne funkcjonalności - telefon, odtwarzacz multimedialny (iPod) i rozbudowaną przeglądarkę internetową, działającą w oparciu o najszybszą transmisję danych UMTS i HSDPA. W stosunku do swoich poprzedników model 3G S charakteryzuje się niemal dwukrotnie większą szybkością działania, dzięki czemu aplikacje i strony www są pobierane i otwierane w znacznie krótszym czasie. Telefon wyposażono w nowy, lepszy aparat fotograficzny robiący zdjęcia z rozdzielczością 3 Mpix oraz filmy w rozdzielczości 640 x 480 / 30 fps. Nowością jest także możliwość głosowego wybierania połączeń i utworów muzycznych.

Nowa generacja iPhona udostępnia także rozszerzone funkcje biznesowe, między innymi: wysyłanie wiadomości zawierających tekst, wideo, zdjęcia, dźwięk, dane lokalizacyjne i kontaktowe, wycinanie, kopiowanie i wklejanie tekstu oraz zdjęć w tym obrazów oraz treści z sieci WWW. Klienci korzystający z iPhone'a zyskują dzięki niemu bezpieczny dostęp do zasobów firmowych, poczty e-mail z technologią push, kalendarza i zarządzania kontaktami. Mogą również przeglądać pliki PDF, JPEG, Microsoft Word, Excel oraz PowerPoint.

iPhone 3G S oferuje ułatwienia dostępu użytkownikom niedowidzącym, niewidomym, niedosłyszącym i niesłyszącym. Do ułatwień tych należy czytnik ekranu VoiceOver, funkcja Zoom, opcje wyświetlania białe na czarnym, dźwięk mono i szereg innych udogodnień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)