Internetowa ekspansja prezydenta Hugo Chaveza

Internetowa ekspansja prezydenta Hugo Chaveza

26.05.2010 10:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez otworzył we wtorek swoją stronę internetową i zaczął zamieszczać posty na blogu. Ma to być kamień milowy na drodze do zwiększenia jego popularności wśród internautów. Wcześniej założył konto na portalu społecznościowym Twitter

Najważniejszy człowiek w Wenezueli oświadczył, że jednym z celów otwarcia strony www.chavez.org.ve jest chęć walki ze wszystkimi ludźmi pomawiającymi go za pośrednictwem internetu.

Obraz
© (fot. www.chavez.org.ve)

Chavez, który dotychczas stawiał raczej na swój telewizyjny wizerunek, obecnie zamierza zadbać również o poparcie "w sieci". Przed miesiącem otworzył konto na portalu społecznościowym Twitter, gdzie rzesza jego sympatyków liczy już ponad 43. tysięcy osób.

W jednej ze swoich pierwszych wiadomości na nowej stronie wenezuelski polityk wyraził zadowolenie ze spotkania z przedstawicielami chińskich władz, nazywając je "morzem pomysłów". Na stronie Chaveza można znaleźć jego przemowy, zdjęcia i pliki filmowe. Ponadto każdy użytkownik może wysłać prywatną wiadomość do sztabu prezydenta.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)